Як відкрити файл hosts.

В файл з назвою hosts, який не має розширення, системні та прикладні програми записують пов'язані в пари імена веб-серверів і їх IP-адреси. Системні компоненти перед зверненням в зовнішню мережу за IP-адресою потрібного сервера переглядають файл hosts і тільки не знайшовши його в цьому локальному списку, починають пошук IP в мережі.
Вам знадобиться
  • ОС Windows.
Інструкція
1
Запустіть «Провідник» - менеджер файл ов операційної системи Windows. Зробити це можна вибором пункту «Комп'ютер» в головному меню ОС або подвійним клацанням по ярлику з такою ж назвою на робочому столі.
2
Перейдіть в папку, яка містить файл hosts. Для цього спочатку виберіть серед переліку дисків комп'ютера системний і клацніть його двічі - значок цього диска відрізняється від інших іконкою з логотипом Windows. Потім послідовно розкрийте папки Windows, System32, drivers і etc. В останньому каталозі знайдіть потрібний файл - це буде неважко, так як в Фолдер крім нього всього чотири інших об'єкта.
3
Маніпуляції попереднього кроку в останніх версіях операційної системи можна передоручити вбудованому пошуковому компоненту таким простим способом: введіть hosts в поле пошукового запиту правіше адресного рядка «Провідника». Програма почне пошук навіть раніше, ніж ви введете всі п'ять букв, але може витратити на розшуки потрібного файл а досить багато часу. В результаті у вікні з'явиться список об'єктів, серед яких буде і потрібний файл .
4
Клацніть по знайденому об'єкту правою кнопкою миші, а під сплив контекстному меню виберіть пункт «Відкрити». На екран монітора буде виведений діалог вибору програми, до якої система повинна завантажити hosts. Викликати його можна і подвійним клацанням з цього файл у.
5
Якщо ви плануєте вносити зміни у вміст файл а, виберіть у списку будь-який текстовий редактор - наприклад, WordPad, «Блокнот», Word і т.д. В іншому випадку можна використовувати для перегляду вмісту браузер - він теж буде в цьому списку. Вибравши відповідне програму, натисніть кнопку OK.
6
Якщо у вас вже відкрита потрібна програма (браузер або редактор тексту) можна два попередніх кроку замінити простим перетягуванням знайденого файл а з вікна «Провідника» у вікно відкритої програми.