Як відремонтувати плазму. Як відремонтувати домашній кінотеатр самому.

Незважаючи на те, що виробники плазмових моніторів і телевізорів з кожним роком тільки лише улучают якість своєї продукції, від різного роду поломок, несправностей і заводських шлюбів ви не можете бути застраховані на сто відсотків. Вийти з ладу плазмова панель може як з вашої вини, так і з вини самого виробника.
Інструкція
1
Якщо плазма не включається, то спочатку переконайтеся в тому, що даний пристрій спочатку підключено до джерела живлення (до електромережі).
2
Перевірте, чи є напруга в розетці, до якої підключений плазмовий телевізор (підключіть його до стабілізатора напруги).
3
Якщо є достатня напруга, але плазмовий екран не загоряється або ж загоряється, але при цьому відразу ж відключається, це свідчить про те, що включається захист безпосередньо в блоці живлення. Перевірте справність блоку живлення телевізора.
4
Якщо блок живлення несправний, проведіть його ремонт або проведіть заміну блоку живлення на аналогічну модель.
5
При появі горизонтальних або вертикальних смуг на екрані плазмового телевізора, проведіть діагностику матриці телевізора, X і Y сканів. Якщо немає можливості їх відремонтувати, проведіть заміну даних елементів плазмового телевізора.
6
У разі появи на екрані плям у формі кіл або овалів, проведіть заміну матриці плазмового телевізора.
7
У відсутності можливості ремонту материнської плати зробіть її заміну. Несправність може бути підтверджена відсутністю звукових сигналів (при цьому саме зображення на екрані буде).
8
Несправність плазмового телевізора може бути викликана збоєм у програмному забезпеченні. Проведіть перепрошивку або відновіть прошивку плазмового телевізора.
9
У разі механічного пошкодження екрану плазмового телевізора (чистка екрану миючими засобами з абразивами, глибокі подряпини від різних предметів), екран ремонту не підлягає. Потрібно провести його заміну.
10
Подайте заявку на ремонт плазми в відповідний сервіс-центр. Якщо гарантійний талон ще дійсний, то вам не потрібно буде платити ні копійки.
Корисна порада
Якщо ви не відчуваєте себе компетентними в питанні ремонту побутової техніки, тоді скористайтесь послугами знайомих або віднесіть плазму в сервісний центр.