Твір: Як почати шедевр.

При написанні твору завжди потрібно враховувати ряд вимог до особливостей побудови його вступній частині. Почати дану творчу роботу необхідно, сформулювавши першу фразу таким чином, щоб вона несла в собі потрібну смислове навантаження, яка відповідала б основній темі подальшого тексту.
Вам знадобиться
  • - цитати відомих людей;
  • - історичні відомості про описуваної епосі;
  • - аналіз центрального образу творчої роботи.
Інструкція
1
Почніть твір з історичного екскурсу. Це може бути коротка характеристика описуваного періоду. Такий початок доречно в тому випадку, якщо концепція твори передбачає проведення аналізу політичних чи соціальних аспектів якого-небудь історичної події або конкретного часового відрізку.
2
Використовуйте метод порівняння для побудови вступної частини свого твору. Для цього необхідно гармонійно вплести його в літературний контекст. Порівняння у введенні припускає наявність аналізу культурних традицій і засад описуваного часу, роздумів про взаємозв'язок теми даної роботи з ними.
3
Використання афоризму або цитати, точно відображають суть даного літературного контексту, є ще одним поширеним методом побудови навчальної роботи. Основною складністю тут є те, що в пам'яті учня повинно зберігатися велика кількість висловлювань різних відомих людей. Але можна користуватися і домашніми заготовками, якщо у вас є можливість готуватися до твору заздалегідь.
4
Якщо тема твору передбачає аналіз образів даного твору, можна почати з короткої аналітичної довідки. Згадайте в анонсі роль твору та його місце у світовій класиці.
5
Універсальним інструментом для тих, хто довго не може визначитися з початком творчої роботи, є ліричний вступ. Власний або чужий досвід, що відповідає темі твори, зможе гармонійно випередити основний розповідь. Серед варіантів вступу можуть бути різні, але головною особливістю для багатьох з них виступають, наприклад, такі фрази: «У всі епохи і часи людству доводиться стикатися з проблемами ... Подібний випадок стався також і в моїй (або чийогось життя) ...»
6
Найбільш складним є аналітичне початок, але в літературному контексті воно виглядає найбільш виграшно. Тут у вступі дається сама суть явища, події, дії, основна характеристика центрального образу. Здатність кількома реченнями викласти основну думку виявляє схильності учня логічно мислити.