Як почистити скло.

Вселяє відсоток аварій відбувається через недостатню чистоти стекол автомобіля (в основному - лобового скла). Тому не слід обходитися лише двірниками для очищення лобового скла. Бічні стекла також необхідно чистити від скопилася пилу і бруду.
Вам знадобиться
  • Автошампунь, губка, спеціальний "скребок" з гумовою накладкою і м'яка суха ганчірка.
Інструкція
1
Намильте скло автомобіля автошампунем за допомогою губки. Якщо забруднення серйозні, то їх необхідно відтерти цієї ж губкою.
2
За допомогою спеціального "скребка" з гумовою накладкою видаліть всю нанесену на скло рідина. Крапель води або піни не повинно залишитися зовсім, щоб надалі не було розлучень.
3
Після видалення піни та води необхідно ретельно протерти скло м'якою сухою ганчіркою. Для цього також можна використовувати спеціальні автомобільні серветки (продаються у всіх автомагазинах).
Зверніть увагу
Для миття стекол автомобіля забороняється використовувати грубу тканину щоб уникнути пошкодження поверхні самого скла.
Корисна порада
Для сухої обробки скла після видалення з нього води і піни найкраще використовувати натуральну замшу, але це занадто дороге удовольствіе.Для очистки скла від шару льоду взимку необхідно використовувати спеціальний скребок з жорсткішою гумовою накладкою (вони продаються в автомагазинах) .