Як надягати підодіяльник.

Підковдра являє собою спеціальний чохол на ковдру. Від того, наскільки правильно він був надітий, багато в чому залежить відчуття комфорту під час відпочинку і сну. Незважаючи на те, що сьогодні продається велика різноманітність таких чохлів, спосіб їх надягання у всіх практично ідентичний.
Інструкція
1
Правильно підберіть розмір підодіяльника. Надіти чохол, який не відповідає розміру ковдри, завжди дуже важко. Якщо підодіяльник буде занадто великим, ковдра періодично буде с'ежіваться і перекочуватися з одного краю в інший. Якщо занадто маленький - просто не влізе або НЕ розправиться належним чином.
2
Найважче надіти чохол з отвором посередині. Щоб це зробити, розправте його на рівній поверхні і покладіть зверху ковдру. Потім по черзі засуньте кінці ковдри у відповідні кути підодіяльника. Починати краще з верхніх кутів. Після цього візьміться за розташовані поряд кінці чохла і заправленого в нього ковдри і добре потрусіть. Після цього ковдра повинна влягтися в підодіяльник.
3
Якщо розріз у підодіяльника розташований збоку, заправте спочатку в нього далекі кути, а потім - ближні. Потім струсіть виріб за кути з одного боку, застебніть чохол і потрусіть його ще раз.
4
Щоб надіти підодіяльник з розрізом, розташованим внизу, в першу чергу виверніть його навиворіт. Це значно полегшить роботу. Потім просуньте в отвір руки і візьміться зсередини за далекі кінці. Крізь підодіяльник візьміть у руки кути ковдри. Поєднавши їх, натягніть підодіяльник зверху на ковдру, як чохол.
5
Підніміть всю конструкцію за кути і потрясіть її - підодіяльник повинен сповзти вниз. Потім заправте залишилися кінці ковдри у вільні кути підодіяльника. Застебніть його і ще раз добре струсіть. Якщо поруч з вами є ще хтось, попросіть його допомогти вам з струшуванням.
6
Правильно застебніть підодіяльник. Якщо він застібається на замок, з цим проблем не виникне. А ось гудзики краще застебнути таким чином, щоб вони виявилися захованими всередину. Для цього вставте їх у дірочки не зсередини, а зовні.