Як надати допомогу погорільцям.

Щороку відбувається величезна кількість пожеж. Причини бувають різні, але незалежно від них люди опиняються в однаково жалюгідної ситуації. Не залишитися байдужим і допомогти погорільцям може кожен, хто відчуває в цьому необхідність.
Інструкція
1
Знайдіть фонд допомоги погорільцям або ж організуйте його самі. Перше, що потрібно зробити, визначитися, куди ви будете відносити гроші, речі та іншу допомога. Якщо ви не знайшли спеціально організованого фонду, не бійтеся створити пункт збору допомоги самостійно. Трапилася біда стосується кожного, що б не послужило причиною. Такий пункт можна зробити в магазині, офісі, на вулиці і в будь-якому іншому місці. Оповістити про нього мешканців міста вам допоможуть ЗМІ, і, швидше за все, на безоплатній основі.
2
Перерахуйте гроші у фонд допомоги погорільцям або особисто віддайте їх в руки тим, кому вони потрібні після біди. Матеріальна допомога потрібна завжди, і якщо ви маєте можливість віддати яку завгодно суму на відновлення життя і побуту погорільців, зробіть це будь-яким з перерахованих вище способів. Ви також можете організувати збір коштів у своєму під'їзді, будинку, школі, університеті або компанії.
3
Зберіть кухонну та господарське начиння. Ці необхідні для життя речі знайдуться в кожному будинку, причому у великій кількості. Виділіть каструлю, сковорідку, відро і кілька тарілок, передайте їх тим, хто зараз в них потребує.
4
Віддайте побутову техніку. Напевно у вас знайдеться, наприклад, не використовуваний електричний чайник. Поділіться нею з погорільцям і, у яких після пожежі не залишилося нічого.
5
Закупіть предмети особистої гігієни. У них входять зубні щітки, рушники, мило, туалетний папір, шампунь, пральні порошки та багато іншого.
6
Поділіться одягом. Дитячі та дорослі речі, які ви вирішите віддати погорільцям , повинні бути у хорошому стані, не порвані і чисті. Бажано їх погладити і акуратно укласти в пакет. Нижня білизна обов'язково має бути новим.
7
Купуйте продукти харчування. Звичайно, ковбаса і паштет зовсім не підійдуть для таких цілей. А ось всі види круп, консерви та інші, довго зберігаються поза холодильником продукти, будуть до речі.
Корисна порада
Шафи, крісла, столи - всі меблі, не особливо потрібна вам, допоможе погорільцям заново вибудувати свій побут. Подивіться, що б ви могли віддати зі свого будинку, опитаєте своїх рідних і друзів. Можливо, з вашою допомогою хтось зможе відновити будинок для себе і своїх дітей.