Як відмовитися від автокредиту.

Автокредит зазвичай видається в розмірі 70-100 відсотків від загальної вартості автомобіля, причому сама машина і буде забезпеченням і гарантією по кредиту. Для того щоб відмовитися від виплати автокредиту , необхідно зробити наступні дії.
Інструкція
1
Перевірте всі папери, які у вас є, що стосуються оформлення автокредиту . Діяти ваші кредитні відносини почнуть тільки лише тоді, коли ви підпишіть відповідний договір. Навіть якщо ви пройшли всю необхідну процедуру попередньої оцінки, проведеної банком, можете просто відмовитися від отримання автокредиту , якщо договір не був підписаний. В даному випадку у вас не буде жодних зобов'язань перед банком, а у нього в свою чергу не буде по відношенню до вас претензій.
2
Переконайтеся, що ви підписали саме кредитний договір (на отримання автокредиту ), а не додатки до нього або попередні заявки, і документ виданий вам на руки. В даному випадку ви ще маєте право відмовитися від отримання автокредиту . Перевірте, чи була проведена перша оплата по кредиту. Якщо така не проводилася, відмовляйтеся від автокредиту на законній підставі.
3
Перевірте, при підписанні договору чи були підписані відповідні документи про видачу вам пластикової банківської картки або ощадної книжки, на яку переводяться гроші по автокредиту. З даного моменту (моменту підписання договору і всіх офіційних документів) увійде в силу договір з надання автокредиту .
4
Переконайтеся, що ви дійсно уклали з банком кредитний договір, і при цьому вже отримали всю необхідну суму. У разі відмови від отримання автокредиту достроково виконаєте всі свої зобов'язання перед банком (це відмова на законній підставі, згідно з укладеним договором).
5
Напишіть заяву в банк про повне дострокове погашення автокредиту . Внесіть суму, яка дорівнює сумі боргу, що залишився, а також врахуйте і відсотки, які були нараховані з моменту внесення останнього платежу.
Корисна порада
Відмова від автокредиту - це ваше законне рішення. Поставте про нього до відома банк і скористайтеся однією з запропонованих схем.