Як відкрити консерву.

В магазину все частіше зустрічаються консерви в банках, які відкриваються за допомогою спеціальної металевої петельки, яку досить просто потягнути. Однак консервовані продукти в традиційних банках без всякого ключа поки з ужитку не вийшли. І не завжди є під рукою інструмент, яким їх можна відкрити.
Вам знадобиться
  • - банка консервів;
  • - консервний ніж;
  • - звичайний кухонний ніж;
  • - сокира;
  • - ножиці;
  • - напилок.
Інструкція
1
Огляньте банку. Якщо на ній є спеціальна петелька, підніміть її вгору і відігніть. Потягніть за петельку сильно, але не дуже різко. Якщо ви все зробили правильно, банку легко відкриється, і тоді інші інструменти вам не знадобляться.
2
Може статися й так, що петелька відірветься, або ж у банки взагалі немає ніякого ключика. Використовуйте консервний ніж. Вони бувають декількох видів. Один з найбільш популярних - ніж у вигляді тризуба. Середня частина у нього тупа, а бічні - гострі. Проколіть кришку більш довгим вістрям. Поставте банку на стіл і щільно притисніть лівою рукою. Надрізати кришку близько до крайки. Рука, в якій ви тримаєте ніж, повинна рухатися вгору-вниз, поступово просуваючись вперед по колу. Таким ножем можна відкрити банку будь-якої форми.
3
Пристосований він і для зняття кришок зі скляних банок. Для цього достатньо підчепити кришку зігнутим вістрям, уперти тупу частина в кришку і різким рухом потягнути ніж вгору. Можливо, що операцію необхідно буде повторити 2-3 рази.
4
У вас може виявитися і ніж з крутиться ручкою. У нього є ще щось подібне шестерінки і язичка. Ці ножі бувають декількох типів. У самому простому випадку вістрям проткніть кришку. Притисніть банку і крутите ручку гвинт, поступово просуваючи ніж вперед по колу. Деякі з ножів такого типу затискають банку зразок лещат. Єдине, про що слід пам'ятати, так це про те, що розкривати банку треба з боку верхньої частини букв, написаних на етикетці. Буває, що кромка дна і кришки мають різну ширину.
5
Якщо під рукою немає ніякого консервного ножа, скористайтеся звичайним. Форма його ролі не грає, але краще, якщо у нього буде гострий кінчик. Проткніть, як і в першому способі, банку. Рухами верх-вниз надрізати кришку. Зріз вийде не дуже рівним, але естетика в цій справі і не особливо важлива. Постарайтеся не порізатися об гострі краї. Можна скористатися і ножицями середнього розміру. Кравецькі теж підійдуть, але менш зручні.
6
У туристському поході або на дачі інший раз доводиться обходитися і взагалі без ножа, який може загубитися або зламатися. У цьому випадку вас виручить сокиру, який втратити значно складніше. Спосіб дії приблизно той же самий. Проткніть кришку і крають її так само, як ви б це робили ножем.
7
Досить часто у продажу трапляються консерви в скляних банках, у яких кришка не закочується, як при домашньому консервуванні, а закручується. Якщо розглянути те місце, де кришка стикається з різьбленням банки, можна побачити невеликі виступи. Здавалося б, відкрити її нічого не варто. Але це не завжди так. Інший раз це зробити не вдається навіть за допомогою значних зусиль. Подденьте ножем кришку там, де виступ, і злегка відігніть. Після цього банку відкриється легко, проте щільно закриватися вона вже не буде.
Корисна порада
У самій критичній ситуації консервну банку можна відкрити навіть напилком або достатньо шорстким шматком каменю. Правда, часу на це буде потрібно трохи більше, ніж при розтині ножем або сокирою. Але жесть сточується досить легко, тому при деякому терпінні ви зумієте зняти крайку.
Найзручніший спосіб відкрити консерви - це скористатися консервним ножем. В даний час існує велика різноманітність таких ножів. Найзручніший з них - електричний, він розкриває банку за лічені секунди. Існують також ножі з коліщатками і наші радянські звичайні відкривачки, які є в будинку у кожного. Як відкрити банку таким ножем описано нижче.
Вам знадобиться
  • Консервний ніж
Інструкція
1
Берете консервну банку і обполіскуєте від пилу.
2
Кладете банку на стіл, ставите на її край консервний ніж.
3
Притримуючи ніж однією рукою, другий вдаряєте по ньому зверху. У банку утворюється дірка.
4
Притримуючи банку однією рукою, другою починаєте здійснювати плавні рухи, чіпляючись одним вістрям ножа за бортик банки, а друга прорізати кришку банки по колу.
5
Кришку прорізають трохи не до кінця і відгинають догори.
Корисна порада
При відсутності спеціального ножа консервну банку можна відкрити звичайним ножем. Також пробиваєте у банку дірку і ріжете кришку банки по колу звичайними рухами (так само, як хліб).