Як класти декоративний камінь. декоративний камінь Як ложить відео.

Декоративний камінь активно використовується в оформленні приміщень. Багато хто думає, що укладання його відбувається так само, як і облицювання стін звичайної кахельної плиткою. Частка правди в цьому є, але фактура, розмір каменю і матеріал, з якого він виготовляється, визначає деякі особливості роботи з ним.
Вам знадобиться
  • Декоративний камінь, клей, зубчастий шпатель, звичайний шпатель, затирка для швів
Інструкція
1
Декоративний камінь буває штучним і природним. У першому випадку працювати з ним простіше, утруднення викликатиме тільки його форма. Справжній же камінь дуже важкий, тому, якщо ви використовуєте саме його, переконайтеся, що поверхня, яку ви будете облицьовувати, володіє достатньою несучою здатністю. Так, наприклад, якщо стіна фрагментарно вкрита шпаклівкою, вона через якийсь час може поступово руйнуватися, по одному втрачаючи камені.
2
Очистіть і знежирте стіну, на яку ви будете класти камінь . Нерівності поверхні зашпаклюйте, покрийте поверхню ґрунтовкою. Дайте стіні повністю просохнути.
3
Оскільки декоративний камінь має нерівну форму, буває складно відразу зрозуміти, який саме малюнок повинен вийти на стіні. Поки стіна висихає, розкладіть матеріал для облицювання на підлозі в тому порядку, в якому будете кріпити на стіну.
4
Розведіть в поlходящей ємності клей для каменю. Краще всього використовувати спеціальні склади саме для цього матеріалу, т.к. вони мають більшу цепкостью і еластичністю. Розведіть суху суміш з водою в тих пропорціях, що вказані на упаковці.
5
Візьміть широкий зубчастий шпатель. Маленьким шпателем нанесіть клейову масу на незубчатую частина шпателя. Плавним рухом розподіліть клей по стіні і розрівняйте покриття так, щоб його товщина на всій поверхні була однакова. Прикладіть перший камінь (для кращого зчеплення можна змочити його водою) і притисніть. Викладати камінь можна в будь-якому напрямку, але саме економічне його витрачання буде при укладанні починаючи з кута.
6
У міру просування робіт стежте за тим, щоб клей не потрапляв на декоративну поверхню каменю. Якщо це трапилося, краще негайно змити його водою (без засобів для чищення і дряпають поверхню матеріалів), інакше засохлий склад видалити буде дуже проблематично.
7
Простір між декоративним камінням зазвичай залишають незаповненим. Якщо є бажання, можна декорувати його затіркою для великих швів (її колір може бути підібраний під колір каменю). Оскільки поверхня каменю нерівна, затірку слід наносити дуже акуратно і тут же змивати водою у випадку потрапляння на камінь .
Навесні на сайті держзакупівель було оголошено відразу про 14 аукціонах загальною сумою на 350 мільйонів рублів. Всі тендери були на тему заміни асфальту на бруківку в столиці Росії. Але вже ближче до осені мер Москви ухвалив рішення про замороження цього проекту.
Заміна асфальту на плитку почалася в Москві в 2011 році. Таке рішення було прийнято мером Собяніним. За півтора року були проведені масштабні роботи, а саме укладено близько 400 тисяч квадратних метрів бруківки загальною вартістю більше одного мільярда рублів. Міська влада планувала поміняти покриття на площі 1,13 млн кв. м. Однак задумки так і не були втілені в життя. Перша причина, по якій не стали міняти асфальт на бруківку - банальний брак коштів. У столиці і так багато проблем, які вимагають великого фінансування. І витрати в чотири мільярди рублів залишили б без дотацій безліч структур. На даний момент вже виділені на заміну асфальту 350 мільйонів рублів, наприклад, підуть на ремонт дорожнього покриття. Другою причиною, через яку нововведення були відкладені, стало невдоволення місцевих жителів. Плитка на тротуарах була покладена нерівно. Пішоходи подавали скарги, влаштовували пікети. Звичайно, це не могло пройти непоміченим Собяніним. Замість того щоб поліпшити якість ремонтних робіт, він просто скасував всі нововведення. Уже покладену бруківку планується перенести в сквери і парки. На думку багатьох жителів, рішення про заміну покриття тротуарів виглядало не як спроба упорядкувати місто, а як бажання влади довести, що вони все-таки дбають про столицю. Ще в 2011 році трохи більше половини москвичів були рішуче проти укладання плитки. Наступного року кількість жителів, незгодних з рішенням мера, збільшилася. За зиму бруківка сильно деформувалася. І хоч влада стверджує, що покриття виглядає ідеально, численні блогери викладають в інтернеті фотографії, які підтверджують зворотне. Пересування по деяких вулицях Москви стало проблематичним. Дівчата і жінки ламали підбори, ролери не могли здійснювати поїздки, а молоді батьки стверджували, що котити коляски по бруківці неможливо. Щоб вирішити відразу дві проблеми: заощадити гроші і заспокоїти городян, і було прийнято рішення на вулицях міста залишити асфальт.