Як включити миша на клавіатурі.

В операційній системі Windows 7 є можливість керувати мишею безпосередньо з клавіатури, для цього необхідно провести спеціальну настройку. Зазвичай це потрібно, якщо миша знаходиться в неробочому стані.
Вам знадобиться
  • Операційна система Windows 7.
Інструкція
1
Опцію «Управління курсору миші з клавіатури» можна активувати в апплете «Панель управління», запуск якого здійснюється через меню «Пуск». У вікні, перейдіть до елементу «Центр спеціальних можливостей» і клацніть по посиланню «Полегшення роботи з клавіатурою».
2
Потім клацніть елемент «Налаштування управління покажчиком» і у вікні поставте відмітку напроти пункту «Включити управління покажчиком миші з клавіатури». Перейдіть до блоку «Сполучення клавіш», поставте галочку на рядку «Включити управління покажчиком з клавіатури: Alt зліва + Shift зліва + NumLock». Активуйте функції «Відображати попередження ...» і «Подавати звуковий сигнал ...».
3
Переведіть фокус миші на блок, який знаходиться нижче, і відрегулюйте значення повзунка «Швидкість переміщення покажчика». Якщо ви ще не можете сказати точно, яка швидкість переміщення вам потрібна, поставте позначку на пункті «Сtrl - прискорення, Shift - уповільнення прискорення». Для збереження всіх змін натисніть кнопки «Застосувати» і ОК.
4
Після цих дій в системному треї повинна з'явитися іконка з зображенням курсору миші. Якщо цього не сталося, натисніть клавіші, позначене вище, а саме ліві Alt + Shift і NumLock. У вікні, натисніть на кнопку «Так». Таким же чином ви можете відключати управління мишею з клавіатури.
5
Для управління курсором миші необхідно натискати клавіші на цифровій клавіатурі, тобто при наявності комбінованої цифрової клавіатури даної можливість не поширюватиметься для деяких моделей ноутбуків. Для переміщення вгору використовується клавіша з цифрою 8, вниз - з цифрою 2 і т.д. Як правило, напрямок руху курсора вказано на самих клавішах.
6
Щоб натиснути ліву кнопку миші, необхідно клацнути по клавіші з цифрою. Для натискання правою кнопкою миші використовуйте поєднання клавіш Shift + F10 або клавішу «Контекстне меню», яка знаходиться між Alt і Ctrl.
Після появи в операційних системах графічної оболонки миша стала практично незамінним пристроєм управління роботою системних і прикладних програм. З часом способів підключення цього пристрою до комп'ютера стало більше, так само як і методів її відключення.
Інструкція
1
Якщо потрібно відключити миша , підключену через порт PS/2, то найбільш радикальним рішенням буде від'єднання її від гнізда на задній панелі системного блоку. Робіть це при вимкненому комп'ютері - це рекомендація від виробника операційної системи. Однак, як правило, від'єднання миші при включеному комп'ютері не викликає збій в роботі ОС, це відбувається тільки при зворотній операції - під'єднанні.
2
Для відключення миші, працюючої через USB-порт, сміливо витягуйте штекер з роз'єму. На відміну від порту PS/2 це не призводить до яких-небудь неприємних наслідків у роботі ОС і тому не заборонено виробниками комп'ютерів і не небезпечно для операційних систем.
3
Є й програмні способи відключення миші. Наприклад, це можна зробити через «Диспетчер пристроїв» Windows. Щоб його відкрити у версіях Seven і Vista клацніть по пункту «Комп'ютер» в головному меню правою кнопкою миші, виберіть пункт «Властивості» і у вікні клацніть по посиланню «Диспетчер пристроїв».
4
У вікні диспетчера знайдіть секцію «Миші та інші вказівні пристрої» і розгорніть її. Якщо в цій секції є рядок «HID-сумісна миша », клікніть її правою кнопкою і в контекстному меню виберіть рядок «Відключити». На жаль, для підключеної через порт PS/2 миші такої можливості не передбачено.
5
Багато з програм, основне призначення яких - блокування клавіатури, можуть заблокувати і миша . Наприклад, утиліта Keylocker має настройки, що дозволяє відключати миша і клавіатуру як окремо, так і одночасно. Якщо вирішите використовувати її, то завантажте і запустіть виконуваний файл зі сторінки http://cpu-fun.ru/ru/projects/keylocker, установки ця утиліта не вимагає.
6
Вбудована в переносні комп'ютери сенсорна панель хоч і не є миша ю, але функціонально призначена для її заміни. Відключенню такої панелі - «тачпада» - призначається комбінація «гарячих клавіш», складена з кнопки Fn і однієї з функціональних клавіш. У різних моделей переносних комп'ютерів ця клавіша може бути різною, але найчастіше це F7 або F9. Якщо ці варіанти не спрацюють, пошукайте на функціональних кнопках піктограму з зображенням квадрата і пальця на його тлі - так зазвичай позначається клавіша відключення сенсорної панелі.