Як в Опері прибрати посилання.

Мільйони користувачів щодня переходять за посиланнями, залишаючи в кеші браузера інформацію про відвідування. Якщо ви хочете видалити посилання , за якими переходили, тобто вивантажити їх з пам'яті браузера, достатньо виконати кілька нескладних дій.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Opera.
Інструкція
1
Кеш браузера містить не тільки файли, що допомагають швидко завантажувати вже відвідані користувачем сторіночки, але й дані про переходах і відвідуваннях інтернет-сторінок. Вам необхідно знайти теку, в якій зберігаються ці дані. Це зробити досить просто. Відкрийте браузер Opera, якщо ви цього ще не зробили. У верхньому меню відкрийте «Довідка» і серед списку елементів виберіть «Про програму» або в адресному рядку нової вкладки введіть команду about і натисніть Enter.
2
Перед вами з'явиться повна зведення про запущений додатку. Тут вас повинен зацікавити блок «Шляхи» і рядок «Кеш». Виділіть шлях до цієї папки і скопіюйте, скориставшись наступними сполученнями клавіш: Ctrl + C або Ctrl + Insert (для Windows 7 це C: Users \ _імя_пользователя_AppDataLocalOperaOperacache). Відкрийте вікно «Провідника Windows» і в адресному рядку вставте вміст буфера обміну, натиснувши Ctrl + V або Shift + Insert. Натисніть клавішу Enter.
3
Тепер вміст цього каталогу потрібно впорядкувати за «Даті створення» або «Даті зміни». Якщо потрібно видалити недавні дані про переходах по посиланнях, виділіть декілька перших файлів. Інакше можна вибрати конкретну дату і таким же чином зробити видалення. Для безповоротного видалення необхідно натискати Shift + Delete Delete, але після цього проводити очищення «Кошика» (натисніть правою кнопкою миші і виберіть однойменний пункт).
4
Вищеописані дії можна зробити набагато швидше, якщо скористатися розділом «Історія» в меню «Інструменти». Запуск цього аплету можна виконати через поєднання клавіш Ctrl + Shift + H. У вкладці, необхідно знайти потрібний часовий діапазон, виділити файли і натиснути клавішу Delete. У вікні підтвердження натисніть клавішу Enter.
Якщо в кеші браузера Opera виявилася посилання на непотрібний ресурс, її можна видалити двома способами.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер з доступом в інтернет;
  • Елементарні знання в технології.
Інструкція
1
Перший спосіб. Знайдіть і відкрийте папку з кешем браузера. Як правило, її адресу такий: C: \ Documents and Settings \ (username) \ Local Settings \ Application Data \ Opera \ Opera \ profile.
2
Виділіть непотрібні файли.
3
Натисніть одночасно Shift + Delete, підтвердіть видалення. Готово.
4
Другий спосіб. У вкладці «Інструменти» ("Tools") знайдіть і клацніть меню «Історія» ("History").
5
Відкрийте папку з потрібною датою, знайдіть і виділіть непотрібні файли.
6
Натисніть праву кнопку миші, знайдіть і клацніть команду «Видалити» ("Delete"). Підтвердіть вибір. Готово.