Як відключити менеджер паролів. Як прибрати у віконці інші паролі.

Менеджером паролів прийнято називати програмне забезпечення, що допомагає користувачеві працювати з паролями. Багато хто з них запам'ятовують дані, що вводяться і надалі заповнюють поля для логіна і пароля автоматично. У разі необхідності менеджер паролів можна відключити.
Інструкція
1
Дуже часто менеджери паролів є розширеннями для браузерів. Так, щоб вимкнути функцію запам'ятовування паролів в додатку Mozilla Firefox, вам необхідно виконати декілька дій. Запустіть браузер звичним для себе способом. У верхньому рядку меню знайдіть пункт «Інструменти» і виберіть у контекстному меню пункт «Настройки».
2
Відкриється нове діалогове вікно. Зробіть в ньому активної вкладку «Захист». У групі «Паролі» зніміть маркер з поля «Запам'ятовувати паролі для сайтів». Збережіть нові параметри, натиснувши на кнопку ОК, і закрийте вікно налаштувань.
3
Щоб відключити менеджер паролів в оглядачі Internet Explorer, запустіть програму та виберіть у меню «Сервис» пункт «Властивості оглядача». Відкриється нове вікно, переконайтеся, що ви перебуваєте на вкладці «Зміст» і знайдіть групу «Автозаповнення».
4
Навпаки пропозиції «Автозаповнення запам'ятовує раніше вводилися дані і підставляє відповідні рядки» натисніть на кнопку «Параметри». Відкриється додаткове діалогове вікно, зніміть у ньому маркер в групі «Використовувати автозаповнення для» з поля «Імен користувачів і паролів у формах». Натисніть кнопку ОК і застосуйте нові налаштування у вікні «Властивості оглядача».
5
У браузері Opera увійдіть в меню «Інструменти» і виберіть у контекстному меню пункт «Загальні настройки». У діалоговому вікні перейдіть на вкладку «Форми». Зніміть маркер з поля «Включити управління паролями» і підтвердіть вибір нових параметрів кнопкою ОК у нижній частині вікна.
6
У браузері Google Chrome натисніть у верхній частині вікна програми кнопку із зображенням гайкового ключа і виберіть у контекстному меню пункт «Параметри». У лівій частині вікна виберіть розділ «Особисті матеріали». Встановіть маркер в поле «Не зберігати паролі» у правій частині вікна і застосуєте налаштування.
При виникненні неполадок в роботі браузера інтернету або з якої-небудь іншої причини, коли потрібно відключити браузер, можна виконати дану операцію декількома способами.
Інструкція
1
Використовуйте редактор автоматичного роз'єднання браузера в треї. Увійдіть в меню «Пуск», потім в меню «Run» і надрукуйте рядок Regedit. Пропишіть в треї рядок: HKEY_LOCAL_MACHINESystemCurrentControlSetServicesLanmanServerParameters. А потім створіть DWORD - тип даних під назвою REG_DWORD, який автоматично відключить ваш браузер.
2
Відключити браузер можна в параметрах налаштування в панелі інтернет, вибравши опції Lan- налаштувань інтернет-з'єднання.
3
Можна також відключити браузер на панелі інструментів, вибравши параметри налаштування браузера . На панелі інструментів також можна регулювати роботу будь-якого браузера і здійснювати вибір між браузера ми.
4
Простий спосіб полягає в одночасному натисканні клавіш CTRL + ALT + Delete, при якому на екран монітора виводитися меню диспетчера задач, в якому зображені всі включені програми. Слід вибрати включений браузер і натиснути кнопку «відключити або зняти задачу».
5
Повне відключення і видалення браузера з системи, можна зробити за допомогою майстра видалення програм, який у безпечному режимі здійснить операції з усунення неполадок і припинення роботи браузера .