Як оформити обкладинку англійською.

Оформлення обкладинки зошита чи письмовій роботи англійською мовою виробляється практично так само, як і російською. Потрібно буде вказати назву вашого навчального закладу, клас або групу, спеціальність, а також ім'я та прізвище.
Інструкція
1
Оформляйте обкладинку построчно, для цього краще заздалегідь расчертить по лінійці рівні лінії. Загалом має вийти приблизно 5 рядків: для вказівки предмета, назви навчального закладу, спеціальності, року навчання, імені та прізвища.
2
Вкажіть у верхній частині обкладинки предмет або дисципліну, за якою буде вестись зошит. Наприклад, це можна зробити простим способом: English або English Copybook, а можна і більш докладним, якщо ви, приміром, вчіться на факультеті іноземних мов в університеті: English Grammar Exercise-book або English Phonetics Exercise-book.
3
Напишіть далі назва навчального закладу: High School №18, Gymnasium №39 або ж Samara State University. Якщо вам не відомо точно, як написати правильно англійською мовою найменування закладу, поцікавтеся про це у вашого викладача або ж скористайтеся пошуковими сервісами в інтернеті і онлайн-перекладачем.
4
Вкажіть назву вашого факультету та спеціальності, якщо ви навчаєтеся в ВУЗі, наприклад, Humanitarian Faculty, English »specialty. Якщо ви вчитеся в спеціальній школі з ухилом на вивчення іноземних мов, слід також вказати це: Foreign Languages Gymnasium №39. Заповніть поле класу або курсу в університеті: 10th Grade або 4th Year of study.
5
Напишіть ім'я та прізвище, наприклад, Ivanov Peter. Краще усточніте заздалегідь правильність написання: деякі імена та прізвища мають еквіваленти в англійській мові, а деякі доведеться писати відповідно до мовних правилами.
6
Попросіть вашого викладача присвятити трохи часу на занятті оформлення обкладинок зошитів. Набагато простіше і зрозуміліше робити це під чиїмось керівництвом. При цьому викладач повідомить спеціальні вимоги до оформлення, якщо такі є в навчальному закладі.