Як вирівнювати волосся.

Ідеально рівні, гладенькі волосся - заповітна мрія багатьох дівчат, чиї волосся не є такими від природи. Хвилясті гладкі пасма привертають увагу, роблять жінку притягательнее, жіночність та сексуальність, а також вони є відмінним способом змінити імідж, якщо ваші волосся від природи в'ються, і ви завжди носили пишні зачіски. Як правильно розгладити волосся , що не завдавши їм шкоди процедурами вирівнювання?
Інструкція
1
Якщо ваші волосся не дуже довгі, і у вас є кругла щітка для укладки і потужний фен - скористайтеся ними для створення ідеально гладкою зачіски. Вимийте волосся і нанесіть на них мус для укладання або випрямлення, після чого акуратно витягайте пасма круглою щіткою, спрямовуючи на них в цей час струмінь не сильно гарячого повітря з фена.
2
Продовжуйте намотувати і витягати пасма на круглу щітку і підсушувати їх, поки не укладете всі волосся . В кінці, щоб закріпити укладку, збризніть зачіску лаком.
3
Ще один поширений метод, що дозволяє випрямити волосся - електричний праску-щипці, який обов'язково повинен мати терморегулятор, і бажано - керамічні робочі пластини, які більш безпечно впливають на волосся і не шкодять їм. Волосся, випрямлені праскою, вимагають згодом особливого дбайливого догляду і відновлення.
4
Перед використанням щипців нанесіть на волосся термоактивне молочко і злегка підсушіть, після чого розгладжуйте кожну окрему пасмо праскою, направляючи його від коренів до кінчиків, починаючи з потилиці. Закінчивши випрямлення, збризніть волосся засобом для укладки.
5
Також випрямити волосся можна хімічним шляхом, і цей спосіб доступний тільки в спеціалізованому салоні. Випрямлені хімічним методом волосся не можна сушити феном - сушіть їх тільки природним шляхом. Крім того, використання хімічних засобів негативно впливає на здоров'я вашого волосся, тому краще використовувати більш щадні методи.
6
Наприклад, якщо ви хочете, щоб волосся не мали дзеркальної гладкості, а просто були трохи пряміше, ніж зазвичай - використовуйте шампуні і кондиціонери для розгладження кучерявого волосся.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=zDsZWtyftfE