Як відключити емулятор.

Останнім часом користувачі персональних комп'ютерів стали часто використовувати системи емуляції для продовження терміну життя рідкісних і колекційних дисків. Ці програми розробляються для створення віртуальних образів дисків. В деяких випадках потрібно деактивувати дію цих утиліт через конфлікт з іншим програмним забезпеченням.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер з встановленим емулятором.
Інструкція
1
Система емуляції допомагає створювати точну копію диска. Прикладом таких програм можуть служити спеціальні утиліти: Daemon Tools, Alcohol 120% та інші. Перед створенням образу варто задуматися про легальність використовуваного вами матеріалу. Створену копію не можна поширювати, якщо тільки це не ваш диск. Завантажений з інтернету матеріал після ознайомлення повинен бути видалений.
2
Як правило, програми- емулятори запускаються ще при старті системи, тому виконувані файли цих додатків ви легко зможете знайти в системної пам'яті. Основне розташування - панель трея або згорнуте вікно утиліти. Можна вибрати один з двох варіантів: вивантаження програми з пам'яті або деактивація образу диска з віртуального приводу.
3
Вивантаження виконуваного файлу з пам'яті - найрадикальніший спосіб, часом навіть занадто радикальний. Вам необхідно перенести фокус курсора миші в трей, навести на потрібну іконку і вибрати пункт «Закрити» або «Вийти» з контекстного меню. Контекстне меню викликається натисненням правої кнопки миші, на клавіатурі слід натиснути клавішу нижнього ряду, яка розташовується між Alt і Ctrl.
4
Якщо з яких-небудь причин дана програма зависає і не хоче слухати ваших команд, спробуйте зарубати її на корню. Для цього запустіть «Диспетчер завдань», натиснувши поєднання клавіш Ctrl + Alt + Delete (Ctrl + Shift + Esc) або вибравши відповідний пункт в контекстному меню панелі задач. Знайдіть ім'я додатка, попередньо обравши вкладку "Процеси" і провівши сортування по імені користувача. Виділіть його, натисніть клавішу Delete (або в контекстному меню виберіть «Завершіть процес») і у вікні клацніть по кнопці «ОК».
5
Для деактивації образу диска достатньо відкрити програму, перейти до віртуального приводу і вибрати пункт «Размонтировать образ» («Витягнути диск»).