Як невидимі файли зробити видимими.

На те, яким чином буде відображатися файл, і які дії з ним зможе виробляти користувач, частково впливає призначений файлу атрибут. Якщо теці або файлу привласнений атрибут «Прихований», він стане невидимим. Трохи докладніше про те, як невидимі файли зробити видимими і навпаки.
Інструкція
1
Для початку налаштуйте відображення прихованих файлів і папок. Для цього зверніться до компоненту «Властивості папки». Викликати його можна кількома способами. Через клавішу Windows або кнопку «Пуск» увійдіть в «Панель управління». В категорії «Оформлення і теми» виберіть значок «Властивості папки».
2
Альтернативний спосіб: відкрийте будь-яку папку на своєму комп'ютері. У верхньому рядку меню виберіть з контекстного меню «Сервис» пункт «Властивості папки». Відкриється нове діалогове вікно. Перейдіть в ньому на вкладку «Вид».
3
В групі «Додаткові параметри» опускайтеся за списком вниз доти, поки не знайдете гілку «Приховані файли і папки». Встановіть маркер в поле «Показувати приховані файли і папки» і застосуєте нові налаштування. Закрийте вікно властивостей кнопкою ОК або значком [x].
4
Все файли , які раніше були невидимими, стануть напівпрозорими. Саме такий спосіб відображення прийнятий для прихованих файлів і папок у щойно налаштованому вами режимі. Щоб перетворити їх у звичайні, зверніться до властивостей конкретного файлу або папки.
5
Щоб зробити це, підведіть курсор до значка потрібного файлу і клацніть по ньому правою кнопкою миші. В контекстному меню виберіть останній пункт - «Властивості». Відкриється нове діалогове вікно. Зробивши активної вкладку «Загальні», знайдіть розділ з атрибутами файлу в нижній частині вікна.
6
Зніміть маркер з поля «Прихований» і застосуєте нові налаштування. Обраний вами файл перестане бути напівпрозорим. Тепер, навіть якщо ви відзначите маркером у вікні «Властивості папки» пункт «Не показувати приховані файли і папки», обраний вами файл все одно залишиться видимим.
7
Враховуйте один момент: коли ви редагуєте якийсь файл в програмі, створюється його тимчасова копія. Вона відображається як прихований файл. Якщо навіть ви зробите такий тимчасовий файл звичайним, після збереження оригіналу і закриття програми, в якому йшла робота, він зникне.
В Windows за замовчуванням приховані від користувача все файли , зміна або видалення яких може привести до неправильної роботи самої операційної системи або користувальницьких додатків. Це зроблено з метою запобігання неприємностей в результаті дій недостатньо кваліфікованих користувачів або просто випадкових ушкоджень системних файлів і важливих даних. Однак іноді все-таки виникає необхідність роботи і з цими файлами.
Інструкція
1
Способів дістатися до потрібних настройок операційної системи дещо. Один з них: Крок 1: спочатку запустимо панель управління. Зробити це можна натиснувши клавішу "Win" і, не відпускаючи її, клавішу "R", а потім в діалоговому вікні ввівши команду "control" і натиснувши "Enter". Інший спосіб запустити панель управління - клацнувши кнопку «Пуск» вибрати розділ «Налаштування» а в ньому пункт меню "Налаштування" .Шаг 2: в панелі управління клацнемо пункт «Властивості папки» .Шаг 3: у вікні, перейдемо на вкладку «Вид» і в самому низу списку знайдемо і відзначимо пункт «Показувати приховані файли і папки» і натиснемо кнопку «OK».
2
Інший спосіб доступу до потрібної налаштуванні - через провідник Windows.Шаг 1: запустити провідник можна натиснувши клавішу "Win" і, не відпускаючи її, клавішу "E" (це латинська буква, російська - "У"). Інший спосіб запустити провідник - подвійний щёлчок по іконці «Мій комп'ютер» .Шаг 2: далі у верхньому меню вибрати розділ «Сервіс» і в ньому пункт «Властивості папки». В результаті відкриється те ж саме вікно, яке ми описували в попередньому способі, тому наступний крок буде точно таким же.Шаг 3: у вікні, перейдемо на вкладку «Вид» і в самому низу списку знайдемо і відзначимо пункт «Показувати приховані файли і папки »і натиснемо кнопку« OK ».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=1_65g0wfdoE