Як знайти нових друзів. Як влитися в нову компанію.

Спілкування з друзями - важливий і невід'ємний аспект взаємодії людини і суспільства, розвитку і самовдосконалення особистості. Чим ширше коло спілкування, чим більше у людини друзів , здатних підтримати його в скрутну хвилину, тим щасливіше і більш значуща він себе відчуває.
Інструкція
1
Хочете знайти нових друзів ? Значить, ви відкритий і доброзичливий чоловік, спраглий нових емоцій, розширення кругозору і почуття дружньої підтримки. Для початку визначтеся, якими ви бачите нових друзів , якими якостями вони повинні володіти. Ви хочете обговорювати з новим другом всі тяготи вашої роботи в юридичному відділі? Шукайте колегу-юриста. Хочете знайти соратника для спільних поїздок на гірськолижний курорт і занять сноубордом? Тоді шукайте майбутнього друга на форумах, де збираються сноубордисти. Якщо вам потрібна людина, яка поділиться з вами безцінним досвідом і дасть цінну пораду в складній ситуації - тоді друг повинен бути старше вас.
2
Сором'язливість заважає вам заводити нові знайомства? Ви соромитеся запропонувати спілкування або боїтеся здатися нав'язливим, тому червонієте і заїкаєтеся в новій компанії. Якщо ви потрапили в нову компанію, і оточуючі вас люди малознайомі, скористайтеся ситуацією - це відмінний спосіб заклади нових знайомств. Нема чого соромитися, адже ці люди не знають про вас досконалого нічого. Боязке поведінка видасть вашу невпевненість і віддалить потенційних друзів . Тому вдихніть глибоко кілька разів, заспокойтеся і крокуйте вперед - назустріч новим знайомствам!
3
Соціальні мережі - найбільш сучасний спосіб заклади нових знайомств. Спілкування в соціальних мережах робить людину відвертіше, позбавляє дружбу територіальних кордонів і расових відмінностей. Носії англійської мови можуть зареєструватися на зарубіжних сайтах соцмереж і знайомств і знайти приятелів за кордоном, в будь-якому куточку світу.
4
Надходження до навчального закладу теж сприяє закладу друзів . Спільність інтересів, студентське життя, а часом і спільне проживання ріднить і зближує часом навіть абсолютно несхожих один на одного людей.
Щоб знайти щастя, знайти свою половинку, серце потрібно відкрити для любові. Це почуття не вимірюється квадратними метрами і кінськими силами. Любов або є, або її немає. Третього варіанту не дано.
Інструкція
1
Практично всі люди мріють знайти кохану людину, але далеко не всі можуть уявити, як же і за якими параметрами його шукати. Подумки складіть список тих якостей, якими повинен володіти ваш майбутній партнер. Не варто пов'язувати своє життя з людиною, яка вас в чомусь сильно не влаштовує. З часом ваше невдоволення буде тільки накопичуватися, що може стати причиною багатьох сварок. Ви зробите нещасним не тільки себе, а й партнера.
2
Якщо ви хочете знайти кохання, не шукайте людини за кількістю квадратних метрів, якими він володіє. Вам не повинно бути нудно і нецікаво з ним як із співрозмовником і партнером у всіх ваших починаннях. У вас повинні бути схожі захоплення і смаки, адже тільки так ви завжди зможете розраховувати на його підтримку.
3
не живіть в очікуванні отримати бажане. Ви повинні думати про сьогодення. Не вважайте, що зараз у вас «чорна смуга» в житті, яка скінчиться, коли ви знайдете любов у своєму серці. Постарайтеся знайти джерело радості в інших речах, тоді вам буде легше знайти собі пару.
4
Постарайтеся полюбити спочатку себе. Ви не зможете гідно відповісти на почуття людини, якщо не зробите цього. Займіться приємним вам справою, купіть що-небудь гарне. Змініть життєві установки з «повинен/треба це зробити» на «хочеться це зробити». Постарайтеся знайти щось цікаве в тому занятті (наприклад у прибиранні), яке вам не подобається. Це допоможе вам швидше справлятися з усіма справами і уникнути стресу.
5
Отримуйте радість від кожної дрібниці. Політ яскравою метелики і блиск роси в променях ранкового сонця, посмішка перехожого і щасливий квиточок - помічайте все це, адже життя повне позитивними моментами. Самі даруєте радість людям, це наповнює серце любов'ю і світлом.
6
Будьте уважними, ваше щастя може йти поруч по пішохідній доріжці або сидіти за сусіднім столиком. Не замикайтеся в собі і своїх проблемах, інакше не помітите найголовнішого в житті. Якщо ви чоловік, подаруйте квіти сумної дівчини, що сидить на лавці парку. Представниця прекрасної статі може відповісти посмішкою хлопцю, що не зводить з неї захоплених очей.
7
Люди здатні любити і відкриті для цього почуття залучають оточуючих, які потребують цього і шукають ніжності.