Як побудувати голубник. показати конструкцію голубники.

Голубятня для багатьох - це символ дитинства. В давні часи голубники були в кожному дворі, і сьогодні їх кількість стрімко зменшується, тому що зменшується кількість людей, які цікавляться розведенням голубів і їх розвитком. Якщо вам цікаві ці, всім знайомі, міські птахи, і ви збираєтеся розводити голубів і отримувати від них потомство, вам буде корисно дізнатися, як правильно побудувати голубник з урахуванням всіх особливостей її внутрішньої конструкції.
Інструкція
1
Голубятня і її пристрій дуже важливі для здорової життєдіяльності і розмноження голубів. При будівлі голубники враховуйте, що вона повинна мати достатньо вільного простору для своїх жителів, і щоб в неї проникало достатньо сонячного світла і свіжого повітря. Наприклад, ви можете встановити голубник на теплом і провітрюваному горищі свого будинку.
2
Матеріал для будівлі ви можете вибрати на власний смак. Якщо голубник дерев'яна, зсередини обшийте її фанерою, оштукатурьте і обробіть шви шпаклівкою. В голубнику, побудованої з цегли, також потрібна обштукатурити стіни і стеля, а металеву голубник потрібно зсередини обшити дошками і фанерою, а потім покрити фанеру штукатуркою. Якщо ви хочете, щоб голубник була теплою, зробіть подвійні стіни, між якими буде прошарок повітря або теплоізоляційний матеріал.
3
Побудуйте голубник з кількома відділеннями - для молодих голубів, а також для роздільного тримання самок і самців взимку, і для зберігання корму та інвентарю для догляду. У ще одному відділенні потрібно тримати старих голубів.
4
Висота голубники повинна складати 1,8-2 м, а розмір двері - мінімум 150х55 см. Двері зробіть подвійну - зовнішню з дощок, а внутрішню з міцної сітки. Це дозволить без небезпеки для голубів відкривати зовнішні двері в літній період, створюючи кращу вентиляцію голубники.
5
В стінах голубники обов'язково зробіть вікна, площа яких повинна становити 1/10 від площі підлоги. Виготовте також льотки для виходу голубів назовні, шириною близько 20 см і висотою до 25 см. Висота льотка над підлогою повинна бути не більше півтора метрів для голубів льотних порід. Для регульованих летков використовуйте товсту металеву дріт.
6
Фасад голубники направте на південну або південно-східну сторону, щоб сонячні промені постійно проникали до птахів - це підтримує їх у здоровому стані. Для того, щоб мати можливість включати світло голубам навіть у похмурий день, проведіть в голубник електрику.
7
Підлоги виготовте з щільно підігнаних один до одного дощок. В голубнику встановіть сідала для кожного голуба, а також у голубів має бути місце для гнізда і кладки яєць. Для сідало візьміть дерев'яні бруски шириною 2-4 см, що знаходяться на висоті 30-40 см від підлоги. Гнізда виготовляйте у вигляді ящиків з фанерним дном і рейковими стінами. Дно гнізда повинно бути злегка увігнутим вниз.
8
Для зручності годування птахів встановіть в голубнику годівниці і поїлки з автоматичною подачею корму та води. Також для голубів потрібно виготовити неглибокі ванни для купання і в зимовий період настилати на підлогу солому, пісок або сіно для теплоізоляції і спрощення збирання, яка незалежно від сезону повинна проводитися щоденно.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=m9E2bhjSYTE