Як почати вести особистий щоденник.

Інтернет просто завалений блогами і щоденниками користувачів. Їх читають, коментую, радять. Але не так вже й легко знайти свого читача в цій галузі. Та й багато хто забув, що вести свій щоденник вони можуть і вручну, на звичайному папері. У цьому навіть є якась принадність.
Вам знадобиться
  • Блокнот або зошит, ручка.
Інструкція
1
Насамперед, подумайте і вирішіть - а чи треба вам це? І навіщо треба? Особистий щоденник - це якась таємниця, якої володієте тільки ви. Це ваш кращий друг і особистий психіатр. А вже після закінчення деякого часу ви можете публікувати витяги з нього в інтернет-блозі.
2
Придбайте в магазині зошит або щоденник на ваш розсуд. Ежедневник вибирайте такий, щоб у ньому було менше сторонніх друкованих написів. Якщо ж вам це анітрохи не завадить при заповненні - можете вибрати підходящий. Якщо вас злякає обсяг купленого вами блокнота («як же це все списати!») - Візьміть для початку з невеликою кількістю сторінок. Так би мовити - для проби.
3
Як ви будете вести записи - це ваша особиста справа. Але немає нічого страшного, якщо ви будете не так часто звертатися до щоденника. Пишіть по кілька коротких фраз-характеристик минулого дня. Можете робити докладна розповідь про хвилюючому вас подію. Перед кожним записом ставте дату - це згодом дозволить визначити час, який ви витрачали на вирішення тієї чи іншої проблеми.
4
Оформляйте свій щоденник. Пишіть різної пастою, наносите малюнки, приклеюйте картинки або вирізки з газет. Ваш щоденник може стати схожим на маленьку енциклопедію вашого особистого життя. При бажанні - зберігайте його в затишному місці.
5
Запишіть у щоденник історію своєї появи на світ, історію сім'ї. Можете заносити сни або цікаві історії, анекдоти, пісні, вірші, афоризми. Цілком можливо, що у вас є певна думка на рахунок деяких людей - запишіть його. Якщо вас мучить якась проблема або злість - Ізлейте це все на папір. Від цього стане трішки легше, а після закінчення деякого терміну ви будете з посмішкою згадувати подію і витягнете урок.
6
Людська пам'ять може підвести, інтернет з блогом не працювати, а щоденник - ніколи не підведе. З його допомогою ви згадаєте минулі щасливі й не дуже моменти вашого життя.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=zwVrO6fTCCY
Багато людей вважають, що щодня записувати будь-які дрібниці в щоденник - занадто нудно. Але уявіть собі, скільки задоволення, інтересу і радості викличе читання цих дрібниць через десяток років. Ви неначе повернетеся в давно минулі часи. Буде цікаво прочитати про минулі переживання, сварках, конфліктах і зрозуміти, що виявляється, їм навіть і не варто було надавати значення. Отже, перед тим як почати вести щоденник , прочитайте наступні поради.
Інструкція
1
Підготовка. Для початку варто запастися папером і ручкою, але ви також можете знайти спеціальний ресурс в Інтернеті, де можна вести щоденник . Ввівши в будь-якому пошуковику слово « щоденник », ви отримаєте величезну кількість результатів. Як тільки ви знайдете прийнятний сайт, зареєструйтесь і напишіть про те, що вас сьогодні вразило, наприклад, кумедна історія чи сонячна погода. Виділіть певний час раз чи два на тиждень, коли вам буде зручно робити записи в щоденник е.
2
Пишіть красиво. Мова йде не про стиль тексту, а про зовнішній вигляд вашого щоденник а. Купуйте красиву зошит або виберіть колір сторінок - це створить особливий вид вашого щоденник а. Якщо ви хочете вести свій щоденник в Інтернеті, то виберіть особливу форму сторінок, гарний фон і шрифт. Зробіть так, щоб вам було приємно відкривати свій щоденник і вести в ньому записи.
3
Будьте чесними. Ваш щоденник - це єдине місце, в якому ви можете бути гранично чесними. Записуйте те, що вас злить, смішить або бентежить, все, що ви не можете висловити вголос. Особливо небезпечні сторінки ви можете просто видалити або спалити. Але не робіть цього відразу, адже через деякий час ви можете зрозуміти, що ніякої небезпеки немає. В Інтернеті можна просто заблокувати записи так, щоб ніхто інший не зміг їх відкрити.
Корисна порада
Ведення щоденника допоможе вам зберегти в пам'яті всі приємні моменти, дозволить заглянути в глибини своєї душі і, врешті-решт, ви знайдете кращого друга - себе.