Як купити книги.

Процес покупки книги чимось нагадує детектив. Ви шукайте те, чого в очі не бачили. Відомі лише загальні побажання чи вимоги. Для успіху справи слід підключити логічне мислення.
Інструкція
1
Визначтеся з тематикою книг. Вам має бути відома проблема, яку треба вирішити за допомогою книги . Або ви повинні відчувати в чомусь манливу потреба. Опишіть це конкретними словами. Іноді люди приходять до книгарні, щоб подивитися, що попадеться на очі. Доводиться втрачати багато часу, тиняючись між полицями з безліччю книг. Якщо ви заздалегідь визначилися, чого хочете, пошук буде більш плідним.
2
Запитайте продавця, в якому відділі шукати подібні книги . У великому магазині завжди є покажчики, де яка література розташована. Але на шляху до потрібних полкам може зустрітися так багато цікавого, що ви забудете про основну мету. Тримайте себе в руках, адже грошей на покупку у вас може бути в обмеженій кількості. Тому відразу уточніть у продавця, в який бік іти і нікуди не звертайте.
3
Знайдіть десяток підходящих книг. Викладіть їх все з полиць на вільне місце. Вам не потрібно купувати всі ці книги , але вибрати треба найкращу їх них. Тому створіть стопку книг, щоб добре бачити, з чого вибирати.
4
Визначте саму захоплюючу книгу. Перегорніть все книги по-порядку. Ви швидко оцініть, які книги є нудними, а які хочеться негайно прочитати. Пам'ятайте про мету, для якої ви шукайте літературу. На чому зупиніться, то рішуче і беріть.
5
Зробіть вашу покупку. Не забудьте зберегти чек. Коли прийдете додому, перегорніть книгу трохи уважніше. Раптом там є погано протягнуті в пресі сторінки або ж інші дефекти. Тоді доведеться зробити повернення, а для цього потрібен чек.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=SMkSoxIRtZU
Зверніть увагу
Ідіть до книгарні, коли у вас достатньо часу. У поспіху важко зробити хороший вибір.
Корисна порада
Можна спочатку знайти книгу в місцевому магазині, а потім подивитися її наявність в інтернет-магазинах. Там може виявитися дешевше, але доведеться чекати, поки доставлять. Можна зробити і навпаки - знайти підходящу книгу в інтернет-магазині, а потім замовити її в місцевому книжковому або просто подивитися, чи дійсно вона цікава.