Як обернути квіти. Як красиво упакувати букет відео.

Живі квіти - прекрасний подарунок, вони доречні на будь-якому святі, і вони ж здатні розфарбувати сірі будні. Навіть оберемок польових квітів буде виглядати шикарним букетом, якщо підібрати для неї відповідну упаковку.
Вам знадобиться
  • - різні стрічки і тасьми;
  • - спеціальний папір для упаковки;
  • - сизаль;
  • - портбукетниця.
Інструкція
1
Урочиста обстановка весілля або ювілею вимагає того, щоб букет їй відповідав. Для побачення чоловік підбирає квіти , орієнтуючись на смаки жінки, упаковку подарунка він напевно довірить флористові. Але ця послуга не безкоштовна, і обгортка квітів іноді виходить дорожче самих рослин. Якщо ви любите дарувати букети, купіть спеціальні пристосування і матеріали для упаковки і робіть обгортку самі.
2
Постарайтеся при роботі дотримати кілька простих правил. Обгортка не повинна «придушити» квіти , бути яскравіше і нарядно самого букета. Вона повинна гармонійно вписатися в композицію і заховати наявні недоліки.
3
Вже давно в моді натуральні матеріали, які широко використовують для упаковки квітів. Це різні мотузки, рисовий папір, джут, сизаль, фетр, гофрований папір, навіть шовкові шарфики і стрічки. Дарувати квіти , загорнуті в целофан повністю або стягнуті скотчем, - поганий тон. Чи не обклеювати квіти занадто густо штучними крапельками роси і повітряними яскравими метеликами.
4
Якщо ви запрошені на весілля, купіть білі дрібні трояндочки або бутони. Зберіть стебла квітів щільно і акуратно обріжте, щоб вони були рівними. По всьому периметру букета додайте декоративні рослини з дуже дрібними білими квітами і ще один шар - соковиті зелене листя. Перев'яжіть стебла кипельно білої атласною стрічкою. У вас вийде дуже стильний чарівний букет.
5
Квіти можна дуже легко упакувати за допомогою аркуша декоративної рисового паперу. Букет покладіть зрізами стебел в середину упаковки. Папір вільно стисніть навколо квітів, зв'яжіть упаковку декоративним шнуром з прикріпленою до нього листівкою. Кути паперу красиво відігніть.
6
Оберемок польових квітів складіть і обріжте стебла рівно. Зв'яжіть їх стрічкою, візьміть довгу смугу сизаля, колір якого збігається з відтінком однієї з рослин букета. Поверніть вільно упаковку по довжині навпіл і оберніть квіти нею в декілька шарів, закріпіть обгортку тонкої прядив'яної мотузкою.
7
Для оформлення квітів дуже зручні портбукетниці. Це спеціальне виріб нагадує вазочку, всередині неї знаходиться речовина, яка просякнуте спеціальним складом, що зберігає свіжість рослин.