Як обсмажити зерна кави. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Один з важливих етапів приготування кави - обсмажування зерен. Адже від того, наскільки інтенсивно кави йние зерна піддавалися тепловій обробці, залежатиме смак і аромат готового напою.
Вам знадобиться
    • - кавові зерна;
    • - сковорода;
    • - лопатка;
    • - каструля з кришкою.
Інструкція
1
Приготуйте перед початком обсмажування зерен все необхідне. Для смаження кави використовуйте чавунну сковороду, ретельно очищену. Буде краще, якщо ви для цієї мети виділіть окремий посуд, так як кави йние зерна швидко вбирають сторонні запахи. При виборі посуду враховуйте також, що під дією тепла зерна збільшуються в об'ємі наполовину.
2
Прогрійте сковороду рівномірно до температури 200-220 градусів С. Насипте на дно кави йние зерна в один-два шари. Поставте на слабкий вогонь, а потім поступово його збільшуйте. Спочатку зерна залишатимуться зеленими, а потім придбають світло-жовтий відтінок, з'явиться трав'янистий запах. На наступній стадії із зерен буде виходити вода і вони почнуть диміти. Поява тріска сигналізує про безпосередню обжарюванні. Починають карамелізуватися цукру, вода остаточно випаровується, кави йние зерна розщеплюються і вивільняється масло.
3
Зупиняйте обжарку зерен залежно від бажаного результату. Щоб отримати легку обжарку, або, як її ще називають, «новолондонскую», необхідно зняти зерна з вогню, як тільки вони почнуть блищати, відразу після появи перших треска.Такая обжарка підходить тільки для кави сорту арабіка. Смак зерен виходить з вираженою кислинкою, а колір - світло-коричневим. Кава легкої обжарювання відмінно поєднується з молоком, вершками.
4
Перемішуйте кави йние зерна під час смаження лопаткою або струшуйте сковороду. Якщо ви бажаєте отримати більш виражений смак, залиште зерна на вогні ще на кілька хвилин. Зерна почнуть збільшуватися в розмірах. Через деякий час з'явиться більш слабкий другий тріск, невеликі шматки зерен можуть почати розлітатися. Слідкуйте за кольором зерен, їх запахом, щоб вчасно зняти сковороду з вогню. Класичний смак кави досягається середнім ступенем обсмажування. Виділяють «американську» обжарку, при ній зерна стають яскраво-коричневого кольору, а також «віденську», або «міську», яку зупиняють одразу як на поверхні зерен почнуть виступати рослинні масла. При сильному ступені обсмажування, «кубинської», зерна стають темно-коричневого кольору, на їх поверхні чітко видно масляні плями. Смак такого кави насичений, терпкий, практично без кислинки. Подвійна обжарка, або «континентальна», надає зерна м майже чорний колір, а на смак такий кави буде сильно гірчити.
5
Майте на увазі, що зерна будуть продовжувати нагріватися один від одного навіть коли вимкніть вогонь. Після обсмаження охолодіть зерна, щоб випарувалися надлишки СО2 і кави придбав цукристість. Для цього пересипте їх в інший посуд, накрийте кришкою з невеликим отвором і залиште на 6-12 годин до повного охолодження.
Сьогодні в будь-якому продуктовому магазині або супермаркеті можна купити перемелений кави, готовий до вживання. Однак ще не перевелися цінителі напою, що бадьорить, готові витрачати свій час і сили не тільки на помел кавових зерен, але і на їх обжарку. Перетворення зелених зерен в коричнево-шоколадні відбувається з виділенням прекрасного аромату, який не залишить байдужим справжнього гурмана. Освойте деякі тонкощі обсмажування кавових зерен в домашніх умовах для приготування незрівнянно смачного напою.

Що вам знадобиться для обсмажування кавових зерен

Крім зелених кавових бобів, у вас має бути все необхідне для початку роботи. Переважно скористатися спеціальною машиною для обсмажування, однак її можна успішно замінити і звичайною каструлею або сковородою. Все, що вам знадобиться - це плита, металеві миски або друшляк, дерев'яна ложка і каструля/сковорода.

Як обсмажувати кавові зерна в домашніх умовах

Візьміть каструлю середніх розмірів або сковороду (близько 30 см), які здатні витримувати температуру до приблизно 230-250оС. Покладіть кавові зерна в ємність. Якщо ви використовуєте невелику сковороду, не варто в ній намагатися обсмажувати більше 10-12 г бобів за один раз.Закройте каструлю кришкою, поставте на вогонь і починайте її трохи струшувати. Через хвилин 5 ви відчуєте характерний запах диму і почуєте «перший тріск», як при приготуванні попкорна. Обережно зніміть кришку і перевірте колір зерен.Продолжайте струшувати каструлю. Як тільки кавові зерна досягнуть бажаного кольору, швидко висипте їх у друшляк або в металеву миску, щоб вони охололи. Помішуйте їх дерев'яною ложкою, поки вони не остинут.Удержівая друшляк або миску над раковиною, потрібно несильно подути на зерна, щоб прибрати плевел. Останній являє собою зовнішній шар, відокремлюваний від бобів в процесі обжіга.Дайте кавовим зернам охолонути до кімнатної температури. Потім засипте їх у скляну банку або який-небудь інший герметичний контейнер. Чи не запечатує кришку, поки кавовим зернам потрібно «дихати» - приблизно 6-12 часов.Вот і все, тепер залишилося подрібнити обсмажені боби, приготувати з них свій улюблений напій і насолоджуватися його ароматом і смаком.

Як обсмажувати кавові зерна: корисні поради

Будьте готові до того, що при обсмажуванні кавових зерен з'явиться деяка кількість диму. Перед роботою переконайтеся в тому, що приміщення добре провітрюється. Не залишайте сковороду або каструлю без нагляду, оскільки обсмажування зерен кави пов'язана з досить високими температурами. Якщо ви втомилися струшувати каструлю, можна скористатися дерев'яною ложкою, щоб розмішувати боби. Яка обсмажування кавових зерен краще? Це залежить від ваших уподобань і смаку. Деякі люди люблять обсмажувати боби до отримання світлих відтінків, інші - до темно-коричневого або майже чорного кольору. Одне з найбільш великих переваг обсмажування кавових зерен будинку - ви повністю контролюєте процес. Ви можете експериментувати і вибрати той рівень обсмаження бобів, який забажаєте. З часом у вас вийде приготувати свій самий ідеальний кави.