Як відключити конфігурацію посиленої безпеки.

Конфігурація посиленої безпеки браузера Internet Explorer призначена для обмеження типів вмісту, що проглядається користувачем. Відключення даної функції виконується стандартними засобами системи і не передбачає залучення додаткового програмного забезпечення.
Інструкція
1
Для відключення конфігурації посиленою безпеки в Windows Server 2003 викличте головне системне меню, натиснувши кнопку «Пуск», і перейдіть в пункт «Панель управління». Розкрийте посилання «Установка та видалення програм» і розгорніть вузол «Вибрати установку компонентів Windows». Виберіть розділ «Конфігурація посиленої безпеки Internet Explorer» і викличте інструмент майстра компонентів Windows. Зніміть прапорець в рядку «Конфігурація посиленої безпеки Internet Explorer» і підтвердіть виконання обраного дії, натиснувши кнопку «Далі». Дочекайтеся завершення роботи майстра.
2
Для того щоб відключити конфігурацію посиленою безпеки в Windows Server 2008, використовується інший алгоритм дій. Відкрийте кореневий вузол навігаційної панелі Service Manager і розгорніть посилання Server Summary. Розкрийте пункт Configure IE ESC в групі Security Information і зніміть прапорець в рядку «Конфігурація посиленої безпеки Internet Explorer" в діалоговому вікні. Підтвердіть збереження зроблених змін, натиснувши кнопку OK. Зверніть увагу на те, що існує можливість відключення обраної функції як для адміністраторів сервера, так і для звичайних користувачів.
3
Для того, щоб відключити конфігурацію посиленою безпеки в Windows Server 2008 використовується інший алгоритм дій. Відкрийте кореневий вузол навігаційної панелі Service Manager і розгорніть посилання Server Summary. Розкрийте пункт Configure IE ESC в групі Security Information і зніміть прапорець в рядку «Конфігурація посиленої безпеки Internet Explorer" в діалоговому вікні. Підтвердіть збереження зроблених змін, натиснувши кнопку OK. Зверніть увагу на те, що існує можливість відключення обраної функції як ля адміністраторів сервера, так і для звичайних користувачів (для Windows Server 2008).
4
Розгорніть вузол «Налаштувати конфігурацію посиленою безпеки Internet Explorer» в розділі «Відомості системи безпеки » і виберіть необхідну опцію даного параметра в групі "Адміністратори" або "Учасники". Підтвердіть збереження зроблених змін, натиснувши кнопку OK, і застосуєте їх, перезапустивши браузер.