Як відкрити фірму з організації заходів.

Одноманітні і схожі один на одного свята в останні роки зустрічаються все рідше. Це відбувається тому, що на ринку послуг з'явилася безліч компаній, що спеціалізуються на організації всіляких заходів. Незважаючи на те, що event-агентств стає все більше, при правильному позиціонуванні навіть початківець підприємець має шанси на успіх.
Вам знадобиться
  • - гроші;
  • - реквізит;
  • - персонал.
Інструкція
1
Позначте спектр напрямків, в яких хотіли б працювати. Щоб охопити всі різновиди заходів, потрібні серйозні стартові ресурси: від персоналу до реквізиту. Проведіть невелике дослідження ринку, отримаєте максимум інформації про дії потенційних конкурентів. З одного боку, ви повинні орієнтуватися на найбільш затребувані послуги в цій сфері, з іншого - зробити ваші напрямки найбільш цікавими і відмінними від інших.
2
Придбайте необхідний для роботи реквізит, який залежить від пропонованих напрямків. На початковому етапі орієнтуйтеся на найбільш затребувані типи свят, наприклад на дитячу тематику. В даному випадку вам можуть знадобитися костюми, іграшки, ростові ляльки, установка для мильних бульбашок, пристрій для надування повітряних куль.
3
Обзаведіться корисними зв'язками і позаштатними співробітниками. Прокат лімузина, декор приміщення, провідні, фотографи, дизайнери - далеко не кожна компанія може дозволити собі самостійно забезпечувати весь спектр пропонованих послуг. Однак координати потрібних фахівців повинні бути завжди у вас під рукою.
4
Створіть сайт вашої компанії, саме він допоможе потенційним клієнтам сформувати певну думку про вашу фірму. Викладайте на інтернет-ресурсі фотографії з заходів, розцінки на роботу, цікаві сценарії, нові ідеї організації свят. Сам по собі сайт вже повинен створювати відчуття свята і викликати у відвідувача бажання працювати саме з вами.
5
Будьте в курсі всіх сучасних тенденцій і постійно пропонуйте клієнтам оригінальні напрямки. Черпайте нові ідеї в крупних зарубіжних компаніях, а також намагайтеся більше фантазувати і придумувати власні ексклюзивні послуги. Унікальна торгова пропозиція буде відрізняти ваше event-агентство від аналогічних.
Більшість людей любить свята. Хтось самостійно влаштовує торжества для сім'ї та друзів і отримує величезне задоволення від процесу. Інші знаходять в цьому своє покликання і відкривають фірми по організації свят.
Інструкція
1
Ключовий фактор успіху святкового агентства - професіоналізм його співробітників. Вони повинні не тільки мати досвід в організації заходів, а й володіти навичками спілкування з клієнтами, розуміти їх потреби і реалізовувати поставлені завдання, бути креативними.
2
Важливо визначитися з напрямками роботи. Більшість агентств намагається охопити весь спектр заходів: корпоративні та приватні (дні народження, ювілеї, весілля, хрестини і т.д.). Слід враховувати, що деякі з них, наприклад, дитячі свята, вимагають спеціальних знань і навичок: вміння спілкуватися з дітьми, утримувати їх увагу, враховувати вікові інтереси і пр.
3
Фірмі з організації свят в своїй роботі постійно доводиться стикатися з різними сервісними службами. Тому має сенс створити базу даних по артистам, підрядникам технічного оснащення (звук, світло, сценічні конструкції), по декоративному оформленню і майданчикам (ресторанам, банкетним і концертним залам і пр.). Вирішити цю проблему допоможуть спеціалізовані інтернет-портали, наприклад: www.event-catalog.ru, www.partyinfo.ru
4
Потенційні клієнти повинні про вас дізнатися, перш ніж вони передадуть у ваші руки організацію свого заходу. Тому без власного веб-сайту не обійтися. У розважальній сфері велике значення має зовнішній вигляд, тому ретельно продумайте дизайн з урахуванням вашого напряму роботи. Сайт повинен містити інформацію про послуги та можливості агентства, приклади організованих свят, достатня кількість фото та відео матеріалів. Крім того, важливо, щоб інтернет-адресу відображався на першій сторінці пошукових систем при відповідних запитах користувачів. Такий результат вимагає істотних витрат, але вони цілком виправдані, враховуючи те, що більшість замовників заходів шукають організаторів через інтернет.