Як незабутньо відзначити день народження. де незабутньо відсвяткувати день народження.

Кожен раз, чекаючи найголовнішого свята свого життя - дня народження - хочеться, щоб він пройшов незабутньо. Але для цього доведеться проявити фантазію, креативність, закликати на допомогу друзів і родичів.
Інструкція
1
Починайте готуватися до свята заздалегідь. Визначтеся з місцем проведення торжества - будинок, ресторан, на природі тощо. Далі вирішите, в якій формі буде проходити день народження, інакше - придумайте програму. Виходите з бажань, перебирайте різні варіанти. Зупинившись на формі проведення, займіться уточненнями ходу свята.
2
Найміть ведучого на свій день народження або попросіть когось із родичів чи друзів. Можете замовити на своє свято аніматорів, артистів оригінального жанру, спантеличити друзів у підготовці будь-яких номерів. Подумайте про музичному оформленні відповідно теми свята. Знову ж таки - найміть або знайдіть серед знайомих ді-джея, який забезпечить атмосферу урочистості. Продумайте оформлення вечірки. Можете замовити фігури з повітряних куль, придумати і намалювати оригінальні плакати, декорувати приміщення букетами квітів, тканиною або чимось іншим.
3
Складіть список запрошених і повідомите їх як мінімум за тиждень до свята. За бажанням обговоріть подарунок, так як багато хто заздалегідь попереджають конкретних людей про те, що б вони хотіли отримати. Якщо буде потрібно - продумайте розміщення гостей за святковим столом.
4
Незабутнє свято можна провести за кордоном або в круїзі. Для цього виберіть країну, яку хотіли б давно відвідати, визначте суму, яку можете витратити, і сміливо купуйте квитки за наявності грошей.
5
Можна зробити самому собі екстремальний подарунок. Для цього дізнайтеся по оголошеннях, які розважальні послуги надаються в вашому місті. Небувалі відчуття принесе стрибок з парашутом або з моста (не забудьте про техніку безпеки). Заради забави приведіть друзів в пейнтбол і розіграйте з ними святкову войнушку. Можете відправитися на лижну прогулянку або на сплав по річці.
6
Дуже просто влаштувати свято і в нічному клубі. Для цього попередньо виберіть розважальний заклад, дізнайтеся його програму на день, на який припадає ваш день народження , і зробіть замовлення столика, якщо вони є в наявності. Далі - просто запросіть туди друзів, обговоривши час і місце зустрічі.