Як відбілити очі в Фотошопі. відбілювання очей в фотошопі.

Якщо ви вважаєте, що в цілому фотографія вийшла вдалою, але зображенню не завадить невелике коректування, використовуйте програму Фотошоп. У ній не тільки можна відредагувати фон і змінити кольори, а й усунути дрібні недоліки, наприклад, зробити очі більш сяючими.
Інструкція
1
Виберіть фотографію, на якій у людини дуже помітні червоні прожилки на очних яблуках. Відкрийте це зображення в програмі Фотошоп. Додайте на картинку коригувальний шар, вибравши команду в пункті меню «Рівні». Переведіть створений рівень в режим «Екран». Тепер ви готові до роботи, приступайте до редагування.
2
Залийте чорним кольором маску шару. Для цього скористайтеся клавішами Ctrl і I на клавіатурі. Їх потрібно натиснути одночасно. Візьміть м'яку кисть, зробіть її білого кольору і починайте малювати. Потрібний вам інструмент називається Spot Healing Brush. Його можна запустити за допомогою кнопки J. Перед коригуванням налаштуйте основні параметри кисті в який з'явився лівому верхньому кутку. Наприклад, встановіть такі значення: Diametre: 10 px, Hardness: 5%, Spacing: 40%, Size: Pen Pressure.
3
Пройдіться пензлем по всіх червоним очним судинах. Ви побачите, як недоліки зникнуть, а текстура стане більш рівною. Якщо редагована фотографія невеликого розміру, і вам складно використовувати цей інструмент при роботі з зображенням, ви можете просто зафарбувати все судини. Для цього за допомогою клавіші B візьміть стандартну кисть. Потім, натиснувши і утримуючи клавішу ALT, одного разу клацніть курсором в області очі . Простежте за тим, щоб колір кисті змінився і став абсолютно такого ж відтінку, що і очне яблуко на зображенні. Тепер послідовно і акуратно зафарбуйте судини.
4
Зробіть фотографію більш правдоподібною, а сліди роботи в фоторедакторі - менш помітними. Пам'ятайте, що для додання природного ефекту потрібно використовувати кисть, що має м'які краї. Крім того, ви можете самостійно регулювати рівень прозорості кисті, якою ви працюєте з позначки 50% до значення 75% за вашим бажанням.