Як відключити бойлер. Як підключити бойлер для нагріву води малюнок.

При відключенні в квартирі гарячої води вам допоможе установка нагрівального бойлера . Адже мити посуд у холодній воді, нагрівати воду для купання буває проблематично. Після установки апарату ознайомтеся з правилами його включення і відключення.
Інструкція
1
До водних комунікацій водонагрівач у вас повинен бути підключений через 2 крана: через кран №3 надходить вода холодна, а через №2 - нагріта вода йде до споживачів. Щоб водонагрівач виконував свої функції, зазначені крани відкрийте.
2
При відключенні бойлера обесточьте його, відключивши від електромережі. Процедуру з кранами виконайте в зворотній послідовності. Закрийте два на водонагрівачі та відкрийте на стояку кран гарячої води, для того щоб надходила магістральна гаряча вода.
3
Якщо вам необхідно зробити чистку бойлера , відключіть водонагрівач з мережі. Злийте з пристрою воду, користуючись передбаченим для цих цілей краном перед зворотним клапаном.
4
Щоб вода з бойлера почала зливатися, відкрийте кран з гарячою водою, а холодну перекрийте. Дочекайтеся, коли зіллється з нагрівача вся рідина. Акуратно зніміть зовнішню кришку, відкрутіть кріплення Тена, вийміть з бака нагрівальний елемент. Очистіть накип. При необхідності замініть магнієвий анод.
5
Зберіть все в зворотній послідовності. Заповніть бойлер водою. Переконайтеся, що немає течі. Закрийте зовнішню кришку. Підключіть пристрій до електромережі. Дочекайтеся, коли нагріється вода, бойлер повинен відключитися.
6
Зверніть увагу, в «звичайному» режимі, ви користуєтеся гарячою і холодною водою через 2 крана, які розташовані на стояку. Коли відключають гарячу воду, ви включаєте водонагрівач. Щоб гаряча вода не пішла до сусідів по стояку, кран гарячої води (1) на стояку закрийте.
Зверніть увагу
Бойлер - це пристрій для нагріву води накопичувального або проточного типу. Працювати він може як від зовнішнього теплового джерела (вугільний, дизельний або газовий котел, сонячний колектор), так і від вбудованого в корпус електронагрівача. В влаштуванню знизу подається холодна вода, яка заповнює весь бак. Потім її нагріває тен.