Як відключити верстви в Фотошопі.

Коли користувач завантажує в графічний редактор Adobe Photoshop якесь зображення чи створює порожній документ, він отримує в своє розпорядження один шар. У процесі роботи кількість шарів збільшується - чим складніша обробка застосовується до картинки, тим більше їх стає. В кінцевому варіанті зображення деяку кількість шарів зазвичай виявляється зайвим, і їх, якщо не видаляють, то роблять невидимими - «відключають».
Вам знадобиться
  • Графічний редактор Adobe Photoshop.
Інструкція
1
При операціях з видимістю окремих елементів структури зображення не обійтися без панелі шарів - якщо вона ще не відкрита в інтерфейсі вашого графічного редактора, натисніть клавішу F7 або виберіть пункт « Шари » в розділі меню з назвою «Вікно».
2
На панелі шарів знайдіть всі Лейере, видимість яких потрібно відключити. Якщо ви не знаєте, який з них містить потрібний фрагмент зображення, клікніть мишкою цю ділянку картинки при натиснутих клавішах Ctrl і Alt - Photoshop сам знайде містить його рівень і виділить в панелі.
3
Клацніть лівою кнопкою миші по маленькій зображенні зі стилізованим зображенням очі біля лівого краю знайденої в панелі рядки шару - при наведенні покажчика миші на цю іконку спливає підказка «Вказує на видимість шару». Цього буде достатньо, щоб зробити вибраний рівень структури зображення невидимим.
4
Викличте контекстне меню, клікнувши по оку правою кнопкою миші. У ньому теж є потрібна команда «Приховати цей шар» - можете скористатися їй.
5
Якщо клацання по оку викликає у вас неприємні асоціації, замініть цю дію вибором пункту «Приховати шари» у розділі « Шари » меню Adobe Photoshop.
6
У графічному редакторі є можливість одним кліком відключити видимість всіх шарів, крім одного обраного користувачем. Знайдіть цей особливий шар, натисніть клавішу Alt і клацніть іконку, яка, по ідеї, може відключати видимість - в цьому випадку такий клацання зробить Лейер видимим незалежно від того, був він прихований до цього чи ні. Якщо пізніше захочете повернути всім верствам колишні призначення видимості/невидимості, повторіть це ж дію. Ця команда продубльована і в контекстному меню піктограми з оком - там потрібний пункт названий «Показати/заховати інші шари».
7
Якщо вам достатньо часто в процесі роботи з відкритим документом доводиться включати і вимикати видимість того чи іншого набору шарів, згрупуйте кожен набір в окрему папку. Така папка в панелі має власний перемикач видимості, що значно спрощує операцію. Створити нову папку і помістити в неї групу виділених в панелі шарів можна натисканням комбінації клавіш Ctrl + G або перетягуванням їх на іконку із зображенням папки в правій нижній частині цієї панелі.
При роботі з графічними файлами в редакторі Photoshop може з'явитися необхідність відключення частини шарів, складових зображення. Це робиться за допомогою відповідної опції меню Layers або через палітру шарів.
Вам знадобиться
  • - програма Photoshop;
  • - файл з декількома шарами.
Інструкція
1
Відключити шари в багатошаровому файлі можна за допомогою опції Hide Layers меню Layer. Ця опція може діяти на кілька об'єктів. Щоб вказати шари , які треба відключити, відкрийте за допомогою опції Layers меню Window палітру шарів і клацніть по вибраних об'єктів при клавіші Ctrl. Для виділення декількох шарів, розташованих в палітрі один за іншим, можете вказати перший з них, натиснути на клавішу Shift і клацнути по останньому шару.
2
Інший спосіб відключення шарів полягає в натисканні на піктограму у вигляді ока, яку можна помітити зліва від іконки шару. При використанні цього методу не обов'язково виділяти шари . Якщо в документі, з яким ви працюєте, виділена серія шарів, відключення одного з них клацанням по піктограмі не зачепить інші виділені зображення.
3
Опцією з меню Layer і натисненням на іконку в палітрі можна відключити шар із зображенням, коригуючий шар з фільтром, смарт-об'єкт, згруповані шари і зображення, на основі якого створена Відсічна маска. В результаті шар із зображенням або смарт-об'єкт перестануть бути видимими у вікні документа, а ефект від фільтру пропаде.
4
При відключенні шару, до якого застосована опція створення відсічній маски, з вікна документа зникне цей шар. Якщо ж ви приховаєте об'єкт, що лежить нижче цього шару, пропаде сам об'єкт і знаходиться вище нього шар.
5
Для повного відключення згрупованих шарів достатньо клікнути по піктограмі видимості, що знаходиться зліва від групи. Втім, Photoshop допускає вибіркове відключення шарів всередині групи. Щоб скористатися такою можливістю, розгорніть групу, клікнувши по значку у вигляді стрілки, і відключіть потрібні шари . При спробі зробити видимим один з шарів відключеною групи включаться всі складові її зображення.
6
Фон у файлі, що складається з одного шару, неможливо відключити, що не перетворюючи це зображення. Перетворивши фонову картинку в шар опцією Layer from Background групи New меню Layer, ви отримаєте можливість робити з цим зображенням все, що вважаєте за потрібне. Після створення копії фонового шару за допомогою поєднання Ctrl + J фон теж стане доступним для відключення.