Як відключити обліковий запис гостя. Як відключити вбудовану обліковий запис.

Розробники OS Windows для забезпечення максимальної безпеки передбачили можливість роботи на одному комп'ютері під різними обліковими записами. В системі є вбудовані облікові записи - «Гість» і «Адміністратор». Їх, на відміну від створених користувачами, видалити не можна, можна тільки відключити.
Інструкція
1
Для проведення всіх описаних далі дій вам будуть потрібні права адміністратора. В «Панелі управління» подвійним клацанням розкрийте піктограму «Облікові записи ...» і клацніть по гостьовій «учетке». У новому вікні перейдіть за посиланням «Відключення облікового запису ...».
2
Клацніть правої клавіші по піктограмі "Мій комп'ютер" для виклику меню, що випадає. Відзначте опцію «Управління» і виберіть оснастку «Локальні користувачі» у лівій частині вікна консолі управління.
3
У правій половині вікна відкрийте папку «Користувачі» і клацніть правою клавішею по запису «Гість». У випадаючому меню виберіть «Властивості» і поставте прапор в чекбокс «Вимкнути обліковий запис ». Натисніть ОК, щоб заборона набула чинності. Якщо ви спробуєте застосувати команду «Видалити» з випадаючого меню, система повідомить, що сталася помилка.
4
Відкрити вікно консолі управління можна інакше. В «Панелі управління» клацніть двічі по вузлу «Адміністрування», потім по іконці «Керування комп'ютером».
5
Викличте вікно запуску програм поєднанням гарячих клавіш Win + R або виберіть опцію «Виконати» з меню «Пуск» і введіть команду lusrmgr.msc. У вікні консолі управління розкрийте папку «Користувачі».
6
Розкрийте вузол «Адміністрування» в «Панелі управління», потім клацніть двічі по значку «Локальна політика безпеки». В консолі управління відзначте оснастку «Локальні політики» та розкрийте папку «Параметри безпеки».
7
У списку політик знайдіть пункт «Облікові записи: стан облікового запису« Гість »» і клацніть по ній правою клавішею. Відзначте "Властивості" і переведіть радіокнопку в положення «Відключити».
8
Щоб відключити обліковий запис «Гість» у версіях XP Home Edition, Vista Home Basic і Vista Home Premium, зайдіть в безпечний режим під облікової запис ю «Адміністратор ». Для цього після включення комп'ютера дочекайтеся звукового сигналу POST і натисніть F8.
9
В меню вибору варіантів завантаження за допомогою клавіш управління «Вверх» і «Вниз» відзначте «Безпечний режим» і натисніть Enter. Дайте відповідь «Так» на питання про продовження роботи в цьому режимі. Після завантаження системи відключіть облікову запис гостя одним із запропонованих вище способів.
Поняття «гість» в інтернеті можна розглядати в різних контекстах. Операційна система Windows розрахована на декількох користувачів, для кожного з яких створюється свій власний аккаунт. Щоб видалити обліковий запис «Гість», необхідно виконати ряд певних дій. А для закриття доступу небажаним « гостям » в якійсь із соціальних мереж, існує також свій алгоритм.
Вам знадобиться
  • Доступ в інтернет.
Інструкція
1
Для забезпечення тимчасового доступу користувача до комп'ютера створюється обліковий запис гостя. Людина, який увійшов в систему як «Гість», не має право встановлювати обладнання і програмне забезпечення, створювати пароль або змінювати параметри. Так як гостьовий обліковий запис дозволяє користувачам входити в мережу і працювати в Інтернеті, її рекомендується відключати (якщо дана опція не використовується).
2
Зайдіть в «Панель управління» через меню «Пуск». Відкрийте сторінки служби "Облікові записи користувачів», за допомогою якої відбувається управління і настройка вищевказаних параметрів в операційній системі Windows. У вікні даної послуги відображаються всі наявні акаунти операційної системи.
3
Виберіть ту обліковий запис користувача, яку потрібно відключити. Клікніть по її значку. Перед вами відкриються настройки аккаунта. Щоб відключити користувача, необхідно натиснути на посилання «Видалення облікового запису".
4
Далі виберіть дію, яку потрібно провести з файлами удаляемой облікового запису. Їх можна зберегти як файли облікового запису адміністратора, або ж повністю видалити з комп'ютера. Вибравши необхідну дію, підтвердіть видалення аккаунта користувача.
5
Тепер при включенні комп'ютера користувачам не надаватиметься вибрати обліковий запис для входу. Візьміть до уваги, що аккаунт «Гість" не видаляється повністю, а лише тимчасово відключається. При бажанні його можна знову включити назад, виконавши аналогічний ряд послідовних дій.
6
Якщо ж ви не хочете, щоб «гості» відвідували вашу сторінку в якійсь із соціальних мереж, наприклад: «Мій світ», «Однокласники», «Вконтакте» і т.д., її можна закрити, зробити недоступною для перегляду, відправивши sms-повідомлення на запропонований номер. Більш детальну інформацію шукайте в інтерфейсі головного вікна соціальної мережі, в розділі «Налаштування доступу». У багатьох соціальних мережах, наприклад, в «Однокласниках», можна «забанити» небажаного гостя, за допомогою опції контекстного меню, викликаного на його фотографії або аватарі.