Як зупинити завантаження.

Можливість завантажити з інтернету музику або ігри для багатьох користувачів стала справжньою панацеєю від нудьги. Адже платити доводиться лише за трафік, а в результаті отримуєш саме те розвага, що й хочеться. Проте бувають ситуації, коли в процесі закачування розумієш, що завантажений файл зовсім не потрібен.
Інструкція
1
Якщо для завантаження відео-або аудіо-файлів використовується будь-який інтернет-браузер, і під час процесу завантаження ви приймаєте рішення скасувати закачку, натисніть на файл правою клавішею миші та виділіть пункт «Скасувати». На екрані з'явиться повідомлення з питанням, чи дійсно ви сбирать скасувати завантаження . Виберіть ствердну відповідь, і завантаження файлу перерветься.
2
Через час ви можете виявити, що, незважаючи на зупинку завантаження, непотрібний аудіо- або відео-файл продовжує накачуватися. Щоб остаточно зупинити завантаження , знайдіть в меню інтернет-браузера розділ «Завантаження» або «Передачі». Натисніть на підрозділ «Черга викачування» і, коли система видасть вам список всіх файлів, що стоять в черзі на завантаження , натисніть правою клавішею миші по зайвому файлу. У відкритому переліку функцій натисніть на «Видалити», після чого скачування файлу повністю зупиниться.
3
Навіть після зупинки завантаження файлу частина його може все ще знаходитися на комп'ютері, особливо якщо з інтернету завантажувалася яка-небудь установча програма. У цьому випадку необхідно не просто перервати скачування, а видалити програму. Розділ «Видалення програм» знаходиться в «Панелі управління» - натисніть на головне меню «Пуск» і виберіть необхідні підрозділи. Як тільки відкриється список всіх програм, які встановлені на вашому комп'ютері, виберіть зайвий файл і натисніть на команду «Видалити» у верхньому полі вікна.
4
У програмах, спеціально розроблених для завантаження аудіо- і відео-файлів, до яких відносяться майстер завантаження Download Master або програма-клієнт mTorrent, зупинити завантаження потоку інформації ще простіше. Виділіть лівою клавішею миші потрібний файл і натисніть на іконку «Зупинити завантаження », після чого можете також видалити файл, натиснувши на однойменну іконку.