Як відмовитися від цукерок. солодке і вироблення гормону стресу.

Солодощі сприяють виробленню в організмі серотоніну - «гормону щастя». Але зловживання цукерками і тістечком загрожує проблемами не тільки з фігурою, але й зі здоров'ям. Тому вам потрібно з'ясувати причину тяги до солодкого. Їх існує маса - починаючи від нестачі деяких мінеральних речовин в організмі, закінчуючи психологічними причинами. Тому відбивати тягу до «солодкого життя» потрібно комплексним підходом.
Інструкція
1
Фахівці вважають, якщо організм вимагає цукерок, значить, йому не вистачає хрому. Купіть в аптеці капсули цього мінералу. Тільки вибирайте хром у формі піколінат - він краще засвоюється. Таблетки можна замінити і натуральними продуктами - такими, як капуста брокколі, яловича печінка, сир, курка, виноград. Вони відрізняються високим вмістом хрому. Також тяга до солодкого може сигналізувати про брак фосфору, сірки, магнію і триптофану - незамінної амінокислоти. Нестача цих речовин теж можна компенсувати правильним харчуванням. Вживайте побільше риби, яєць, молочних продуктів, горіхів, журавлини, хрону, капусти, ягнятини і шпинату.
2
Захоплення цукерками може свідчити і про нервовому виснаженні. Вироблення гормону стресу адреналіну вимагає великої кількості глюкози. Це змушує вас є більше солодкого. Проаналізуйте своє життя - може, ви працюєте на знос?
3
Налякайте себе. Фахівці з Гарварду вважають, що надлишок солодких продуктів викликає безпліддя, молочницю, рак кишечника і навіть порушення в роботі головного мозку. А вчені з Каліфорнійського університету провели дослідження в школах-інтернатах. У дітей забрали солодощі, замінивши їх фруктами. В кінці експерименту успішність школярів значно підвищилася. А частина розумово-відсталих дітей були визнані здоровими.
4
Вважається, що цукерками ви заїдає депресію, самотність, втома, сором і ще десяток негативних емоцій. Тому, коли рука потягнеться до солодкого, спробуйте провести самоаналіз. Подумайте, яким чином, крім цукерки, можна позбутися від емоційного дискомфорту. Що ще може принести вам задоволення?
5
Цукерки можна замінити солодкими фруктами або медом. Але не використовуйте хімічних цукрозамінників. Вони дуже шкідливі і вже давно заборонені в усьому світі. Для подслащения чаю або кави купите в аптеці порошок висушеної трави стевії.
Зверніть увагу
Невелика кількість солодкого забезпечить вам енергетичний підйом. Третина пачки чорного шоколаду в день знизять тиск. Але об'їдання солодощами неминуче призведе до ожиріння і проблем зі здоров'ям.