Як скасувати друк документа.

Іноді в процесі виведення документа на друк буває необхідно скасувати дану операцію. Зробити це можна різними способами. Все залежить тільки від конкретної ситуації і від того, який саме варіант дій буде зручний користувачеві.
Інструкція
1
Якщо ви побоюєтеся, що не встигнете вчасно призупинити або скасувати операцію друку, можете спочатку витягти папір з лотка принтера, щоб не витрачати зайві листи на друк непотрібних матеріалів. Система сповістить вас про проблему - відсутність паперу, ігноруйте це повідомлення. Бажано не відключати принтер фізично (не натискувати кнопку на корпусі і не висмикувати кабель), це може призвести до того, що аркуш паперу застрягне в обладнанні.
2
Натисніть на кнопку «Пуск» або клавішу Windows, відкрийте «Панель управління» і виберіть у категорії «Принтери та інше обладнання» значок «Принтери і факси». Цей шлях досить довгий, якщо ви часто користуєтеся принтером, краще налаштувати відображення папки «Принтери і факси» в меню «Пуск».
3
Клацніть правою кнопкою миші по панелі завдань і виберіть у контекстному меню пункт «Властивості». У діалоговому вікні перейдіть на вкладку «Меню« Пуск »і натисніть на кнопку« Налаштувати »навпроти пункту« Меню «Пуск». У новому діалоговому вікні зробіть активної вкладку «Додатково».
4
У групі «Елементи меню« Пуск »знайдіть у списку пункт« Принтери і факси »і відзначте його маркером. Натисніть на кнопку ОК у вікні «Налаштування меню« Пуск », у вікні властивостей застосуйте нові параметри.
5
Відкривши папку «Принтери і факси», правою кнопкою миші по ярлику з назвою потрібного вам принтера. У контекстному меню виберіть одну з команд: «Призупинити друк» або «Відкладене друк». Це дозволить припинити роботу принтера (тільки не забудьте її потім відновити).
6
Клацніть по назві вашого принтера лівою кнопкою миші, щоб вибрати команду для дій з документом, відправленим на друк. У діалоговому вікні, виділіть рядок з ім'ям документа .
7
Розгорніть меню «Документ» і виберіть команду «Скасувати». Підтвердіть свої дії у вікні запиту і дочекайтеся, поки документ буде видалений зі списку. Якщо ви хочете лише тимчасово призупинити друк, виберіть команду «Призупинити». Щоб відновити друк в майбутньому, клікніть по пункту «Запустити».