Як відрегулювати двері на Пріорі. регулювання замків задніх дверей калина універсал.

Особливість російських автомобілів - необхідність їх «доопрацювання напильником» для подальшої нормальної експлуатації. Цей недолік притаманний і моделям Лада Пріора. Двері , як і багато інших деталей і механізми, потребують регулювання і деякому тюнинге. Інакше процес експлуатації машини перетворюється на муку.
Вам знадобиться
  • - викрутка TORX T40;
  • - молоток.
Інструкція
1
Замки дверей мають невдалу конструктивну особливість - їх металеві компоненти деренчать. Для виправлення цього дефекту демонтуйте замки і надіньте на їх важелі відповідні за розміром гумові трубки. Зовнішні дверні ручки мають невдалий дизайн. Але їх можна замінити на більш симпатичні «евроручкі».
2
При бажанні ще більше довести конструкцію дверей «до ума», замініть їх внутрішню обшивку, розмістіть додаткові шари шумоизоляционного матеріалу і встановіть додатковий ущільнювач. В двері можна вбудувати додаткові динаміки аудіосистеми.
3
Для нормальної експлуатації відрегулюйте і замки дверей. Інакше двері закриватимуться туго або нещільно, а в подальшому - розбовтаються і почнуть видавати неприємні звуки. Для цього спочатку ослабте затяжку кріпильних гвинтів фіксатора замку. Сам фіксатор витягніть назовні, якщо двері закривається туго. Або всередину, якщо вона закривається недостатньо щільно. Щоб усунути ефект піднімання двері при закритті, фіксатор посуньте вниз. Після регулювання затягніть гвинти.
4
Для регулювання замка на двері багажника (автомобілі з кузовом хетчбек і універсал) на скобі, в яку защелкивается язичок замка, знайдіть два кріпильних гвинта. Якщо двері відкриваються туго, звільніть ці гвинти. Якщо нещільно - затягніть їх. Крім того, замок обов'язково змастіть силіконовою змазкою.
5
Якщо діапазон регулювання замка за допомогою зазначених болтів обраний повністю, а замок все ще не працює належним чином, почніть закручувати круглі гумові упори, розташовані на двері. Але при цьому не закручуйте їх занадто сильно, інакше двері почне бовтатися і деренчати при їзді.
6
Також огляньте тягу приводу замка задніх дверей. Усунете все заїдання і люфти. Під скобою двері знайдіть спеціальну противоскользящую прокладку. Замініть її саморобної, зі збільшеною товщиною. Це також допоможе усунути сторонні звуки при їзді.