Як відключити автоматичну перезавантаження при відмові системи. відключити автоматичну перезавантаження без входу в систему.

При збої в операційній системі комп'ютер починає автоматично перезавантажуватися, користувач не встигає прочитати, що саме викликало помилку. Це не завжди буває зручно. При правильних налаштуваннях повідомлення з інформацією про причину збою залишатиметься на екрані до тих пір, поки користувач сам не виконає перезавантаження.
Інструкція
1
Щоб відключити автоматичну перезавантаження комп'ютера при відмові системи (залишити так званий синій екран смерті), вам необхідно виконати декілька дій. Викличте вікно «Система». Для цього через меню «Пуск» або клавішу Windows відкрийте «Панель управління». У категорії «Продуктивність і обслуговування» клацніть по значку «Система».
2
Альтернативний спосіб: клікніть правою кнопкою миші по елементу «Мій комп'ютер» на робочому столі або в меню «Пуск». У контекстному меню виберіть пункт «Властивості». З'явиться нове діалогове вікно «Властивості: Система». Зробіть в ньому активної вкладку «Додатково».
3
У групі «Завантаження і відновлення» натисніть на кнопку «Параметри», відкриється нове вікно під ім'ям «Завантаження і відновлення». Приберіть маркер з поля навпроти пункту «Виконати автоматичну перезавантаження» в групі «Відмова системи». За необхідності можете встановити маркер в поле «Записати подію в системний журнал». При меніте нові налаштування.
4
Після даних дій перезавантаження при збої в системі не буде виконуватися автоматично, натомість з'явиться синій екран з повідомленням про помилку. Якщо в налаштуваннях ви вказали записувати події в журнал, після перезавантаження ви зможете перечитати повідомлення і, можливо, вжити належних заходів.
5
Для того щоб ознайомитися з журналом подій, відкрийте «Панель управління» через меню «Пуск» і виберіть у категорії «Продуктивність і обслуговування» розділ «Адміністрування». З наявних у папці ярликів виберіть значок «Перегляд подій». Відкриється нове вікно.
6
У лівій частині вікна виділіть за допомогою миші пункт «Система» і ознайомтеся зі списком. Повідомлення про помилки виділені червоним значком. Щоб прочитати зацікавило повідомлення повністю, клікніть по ньому двічі лівою кнопкою миші - воно буде відкрито в окремому вікні.
Жоден користувач не застрахований від появи на моніторі так званого «синього екрану смерті». При збої в системі комп'ютер перезавантажується, при цьому користувач не завжди встигає ознайомитися з інформацією про саму помилку. Функцію автоматичного перезавантаження системи можна відключити.
Інструкція
1
За порядок дій, виконуваних системою при виникненні збоїв, відповідає компонент «Система». Викликати його можна кількома способами. Відкрийте «Панель управління» через меню «Пуск». У категорії «Продуктивність і обслуговування» клікніть по значку «Система». Якщо «Панель управління» має класичний вигляд, даний значок доступний відразу.
2
Інший спосіб: перейдіть на «Робочий стіл» і клацніть правою кнопкою миші по елементу «Мій комп'ютер». Виберіть у спадному списку останній пункт «Властивості», якшо по ньому лівою кнопкою миші. Відкриється нове діалогове вікно «Властивості системи».
3
У вікні, перейдіть на вкладку «Додатково». У групі «Завантаження і відновлення» (розташована внизу вікна) натисніть на кнопку «Параметри». Ця дія викличе додаткове діалогове вікно «Завантаження і відновлення».
4
Знайдіть у центральній частині вікна групу «Відмова системи» і переконайтеся, що маркер в поле «Виконати автоматичну перезавантаження» не варто. Якщо маркер встановлено, зніміть його, клікнувши по полю лівою кнопкою миші.
5
Додатково можете відзначити полі «Записати подію в системний журнал», щоб у вас була можливість при необхідності ознайомитися з потрібними даними. Натисніть на кнопку ОК, щоб закрити вікно «Завантаження і відновлення», закрийте вікно «Властивості системи».
6
Щоб ознайомитися з даними, що містяться в журналі подій, відкрийте через меню «Пуск» «Панель управління». У категорії «Продуктивність і обслуговування» виберіть значок «Адміністрування». З наявних ярликів виберіть «Перегляд подій». Відкриється нове вікно.
7
У лівій частині вікна виділіть за допомогою лівої кнопки миші рядок «Система», дочекайтеся, коли сформується список подій, записаних в журнал. Для перегляду повідомлення про ту чи іншу подію двічі клікніть лівою кнопкою миші по потрібному рядку в правій частині вікна. Інший варіант: клікніть по події правою кнопкою миші і виберіть з меню, що випадає пункт «Властивості».