Як відключити інтерфейс aero.

Відключення ефекту Aero на комп'ютерах, що працюють під управлінням ОС Windows версій 7 і Vista? може бути виконано користувачем стандартними інструментами самої системи. Залучення додаткового програмного забезпечення не потрібно.
Інструкція
1
Викличте контекстне меню робочого столу кліком правої кнопки миші на порожньому просторі для повного відключення ефекту Aero і вкажіть пункт «Персоналізація». Виберіть будь-яку з тем в групі «Базові (спрощені) теми і теми з високою контрастністю» в діалоговому вікні та підтвердіть збереження зроблених змін, натиснувши кнопку OK. Дочекайтеся застосування змін.
2
Для деактивації ефекту Aero в одному з додатків викличте контекстне меню ярлика потрібної програми кліком правої кнопки миші і вкажіть пункт «Властивості». Виберіть закладку «Сумісність» в діалоговому вікні та застосуйте прапорець в рядку «Вимкнути композицію робочого столу» в розділі «Параметри». Збережіть зроблені зміни, натиснувши кнопку «Застосувати», і підтвердіть виконання обраного дії, натиснувши кнопку OK. Зверніть увагу на те, що даний спосіб відключення ефекту Aero не може бути застосований до вбудованих компонентам Windows.
3
Вимкніть окремо функцію Aero Peek. Для цього викличте контекстне меню елемента «Панель завдань» кліком правої кнопки миші і вкажіть пункт «Властивості». Перейдіть на вкладку «Панель завдань» в діалоговому вікні та зніміть прапорець в рядку «Використовувати Aero Peek для попереднього перегляду» в нижній області вікна. Підтвердіть виконання обраного дії, натиснувши кнопку OK.
4
Скористайтеся можливістю відключення функції Aero Snap. Для цього викличте головне меню «Пуск» і перейдіть в пункт «Панель управління». Розкрийте посилання «Центр спеціальних можливостей» і розгорніть вузол «Полегшення роботи з мишею». Застосуйте прапорець в рядку «Відключення автоматичного впорядкування вікон при їх переміщенні до кордону екрану» в групі «Спрощене управління вікнами» і збережіть зроблені зміни, натиснувши кнопку OK.
5
Надрукуйте gpedit.msc в текстовому полі рядка пошуку для відключення функції Aero Shake і викличте контекстне меню знайденого елемента кліком правої кнопки миші. Вкажіть пункт «Запуск від імені адміністратора» і розкрийте посилання «Конфігурація користувача» в діалоговому вікні редактора групових політик. Розгорніть вузол «Адміністративні шаблони» і перейдіть в розділ «Робочий стіл». Застосуйте опцію «Включена» для політики «Відключити згортання вікна Aero Shake жестом мишею» і збережіть зроблені зміни.
Оформлення робочого стола Aero, реалізоване в Windows 7, включає в себе ефект напівпрозорого скла з витонченою анімацією і новими квітами вікон. Вимкнення цієї функції системи здійсненно як з графічного інтерфейсу, так і за допомогою редактора реєстру.
Вам знадобиться
  • - Windows 7
Інструкція
1
Наведіть курсор миші на правий нижній кут для відключення функції Aero Peek.
2
Викличте сервісне меню програми правим кліком миші на вільний простір і зніміть прапорець з поля «Показувати робочий стіл при наведенні».
3
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню системи і перейдіть в пункт «Панель завдань».
4
Виберіть розділ «Властивості» вкладки «Панель завдань» і зніміть прапорець на полі «Використовувати Aero Peek для попереднього перегляду» в нижній частині вікна.
5
Альтернативою цьому методу є створення значення параметра dword в ключе[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Advanced]"DisablePreviewDesktop"=dword:00000001.
6
Поверніться в основне меню «Пуск» і перейдіть в «Панель управління» для відключення функції Aero Snap.
7
Виберіть розділ «Центр спеціальних можливостей» і перейдіть в «Полегшення роботи з мишею» (можливе використання пунктів «Полегшення роботи з клавіатурою» або «Полегшення зосередження».
8
Застосуйте прапорець на полі «Відключення автоматичного впорядкування вікон при їх переміщенні до кордону екрану» в розділі «Спрощене управління вікнами».
9
Альтернативою цьому методу є створення значення параметра в ключі [HKEY_CURRENT_USER \ Control Panel \ Desktop] "WindowArrangementActive" = 0.
10
Поверніться в основне меню системи «Пуск» і введіть значення gpedit.msc в рядку пошуку для відключення функції Aero Shake.
11
Запустіть програму «Редактор групових політик» і перейдіть в розділ «Конфігурація користувача».
12
Виберіть папку «Адміністративні шаблони» і вкажіть «Робочий стіл».
13
Встановіть значення «Включена» для політики «Відключити згортання вікна Aero Shake жестом мишею».
14
Альтернативою цьому методу є створення значення параметра dword в ключі [HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Policies \ Microsoft \ Windows \ Explorer] "NoWindowMinimizingShortcuts" = dword: 00000001.
Зверніть увагу
Некоректне внесення змін до реєстру може призвести до необхідності повної переустановки OS Windows.