Як відкрити в Фотошопі текстуру. Як зробити текстуру в 3ds max.

Тільки починаючи освоювати 3D-моделювання, користувач стикається з різними проблемами. Зокрема, може виникнути питання про те, як відкрити текстуру об'єкта в програмі Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Зазвичай складнощі виникають у тих ситуаціях, коли зображення представлене файлом в dds-форматі, який використовується для текстур найчастіше. Спочатку програма Adobe Photoshop не підтримує даний формат, тому вам необхідно завантажити з мережі інтернет і встановити на свій комп'ютер плагін NVIDIA Texture Tools for Adobe Photoshop.
2
Запустіть інтернет-браузер і відкрийте офіційний сайт розробника програмного забезпечення за адресою http://developer.nvidia.com/nvidia-texture-tools-adobe-photoshop. Виберіть версію плагіна для своєї системи (32 або 64 bit), клікнувши лівою кнопкою миші по відповідному рядку-посиланню. Відкриється нове діалогове вікно. Відзначте в ньому маркером команду «Зберегти» і вкажіть директорію для збереження файлу. Дочекайтеся завершення завантаження.
3
Відкрийте папку, в яку ви тільки що зберегли файл, і запустіть його. Процес установки плагіна автоматизований. Слідуючи інструкціям «Майстра установки», інсталюйте програму на свій комп'ютер. Після завершення установки запустіть графічний редактор Adobe Photoshop. Тепер ви зможете відкрити потрібну вам текстуру .
4
Після вибору dds-файлу в редакторі з'явиться вікно запиту з варіантами доступних вам дій. Ви можете відкрити файл у тому вигляді, в якому він збережений, конвертувати його в восьми-, шістнадцяти- і трідцатідвух-бітове зображення, завантажити всі карти або повернути текстуру по вертикалі.
5
Якщо хочете відредагувати текстуру , як будь-яке інше зображення, встановіть у вікні запиту маркер напроти поля Load Using Default Sizes. Чи не знімайте маркер з поля Show this dialog в лівій нижній частині вікна, інакше наступного разу ви не зможете вибрати спосіб відкриття файлу, і за замовчуванням буде використовуватися останній зазначений вами варіант. Визначившись, натисніть на кнопку ОК у вікні запиту.