Як відзначити декілька файлів.

Для швидкого копіювання або переміщення файлів в папку нагоді функція виділення одночасно декількох документів, яка значно полегшить роботу користувача персонального комп'ютера. Тим більше, що зробити це зовсім нескладно.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - файли, які потрібно виділити.
Інструкція
1
Працюючи на комп'ютері, користувачам досить часто доводиться копіювати і переміщати різні файли з однієї папки в іншу. І тут велику допомогу нададуть функції Windows, які дозволяють одночасно виділяти і перетягувати з місця на місце відразу кілька файлів . Скористатися даними опціями можна за допомогою мишки або клавіш клавіатури.
2
Для початку відкрийте папку, з якої потрібно скопіювати, перенести або видалити файли. Потім, клікаючи на кожен документ по черзі, виробляєте з ними необхідні дії. Для здійснення операції з декількома файлами натисніть на клавіатурі кнопку Ctrl і виділіть ті, які необхідно обробити.
3
Якщо файли, призначені для видалення (перенесення, копіювання) розташовуються по порядку, можете кликнути мишею на порожній простір в папці, після чого потрібно буде «потягнути» миша, створивши навколо файлів своєрідну рамку , яка захопила б відразу всі документи. Виділивши їх, ви зможете виконати з ними будь-яке потрібне дію.
4
Все суміжні, що розташовуються разом файли, також виділяються за допомогою клавіатури. Для цього натисніть Ctrl і відзначте перший документ. Потім швидко натисніть кнопку Shift і відзначте останній, призначений для виділення файл. Таким способом ви відразу виділіть декілька файлів . Після чого клікніть правою кнопкою миші і виберіть потрібну опцію.
5
При копіюванні ви також можете просто перетягнути мишею всі виділені документи в папку або на робочий стіл. При цьому початковий джерело - папка жорсткого диска, знімний носій, кардрідер - не грає особливої в цьому ролі. Файли на них виділяються аналогічним способом. Правда, з DVD або CD диска можна тільки копіювати документи. Видалити з них документи навряд чи вдасться. Що стосується запису, то це можливо тільки в деяких випадках.