Як описати особисті якості.

«стресостійкість, активний, комунікабельний, цілеспрямований, легко навчаний, самостійний, виконавчий». Цей список можна продовжити - він досить добре відомий і здобувачам, і роботодавцям. В цьому-то і полягає проблема - дані епітети більш ніж очікувані, і якщо є бажання отримати хороше місце роботи, потрібно придумати щось нове.
Інструкція
1
Не захоплюйтеся, хвалячи себе в резюме. Багато, наприклад, пишуть підряд - пунктуальний, акуратний, виконавчий. У підсумку шаблон резюме перевантажується посиленням одного і того ж якості - хорошою внутрішньої організації. І виходить, що на вакансію претендує не людина, а такий собі «кіберсотруднік». Але рекрутери прекрасно розуміють, що надлюдей зустрічається не так вже й багато, і подібне резюме викликає у них сумніви. В результаті людина створює враження поверхневого автора відписки або безсоромного брехуна.
2
Складайте короткий розділ «Про себе», так як роботодавці часто просто не звертають уваги на вищезгадані шаблонні опису. Зрештою, працездатність, комунікабельність та відповідальність людини перевіряються вже в ході випробувального терміну.
3
Замість хвалебних епітетів дайте чіткі і конкретні описи своїх посадових обов'язків, які виконувалися вами на попередніх місцях роботи. Наприклад, менеджеру з продажу краще вказати в резюме особисті конкретні досягнення, наприклад, збільшення обсягу продажів або ж - розширення клієнтської бази, ніж скопійовані звідкись «особисті якості ».
4
Слідкуйте за тим, щоб зазначені в резюме якості співвідносилися з тією вакансією, на яку ви претендуєте. Для позицій середньої ланки, наприклад, не обов'язкові лідерські якості або харизма, а для вакансії секретаря важливі комунікабельність і стресостійкість.
5
На думку багатьох рекрутерів, набагато важливішим для них моментом в резюме здобувача є його структура, логіка, подробиці опису попереднього професійного досвіду.
6
Але, щоб все-таки не залишати графу «Особисті якості » порожній (хоча деякі роботодавці розглядають і такий варіант на противагу шаблонності), складіть список якостей, які найбільш часто вживаються в оголошеннях про вакансії. Потім попросіть близької людини вибрати з них те, що притаманне вам. Залиште 3-5 якостей, не більше того, і вкажіть їх в резюме. В цьому випадку ви уникнете ризику «нагородити нісенітниці», так званого - «масла масляного» і не введете в оману потенційного роботодавця. Нехай портрет вийде не дуже яскравим, але зате він буде натуральним, а природність завжди в ціні.