Як організації завести свою поштову скриньку.

Для зв'язку з іншими фізичними та юридичними особами організації необхідний електронний, а іноді й звичайну поштову ящик. Перший з них можна завести на власному або сторонньому сервері, а другий - в місцевому поштовому відділенні.
Інструкція
1
Якщо організація має власне доменне ім'я, отримати поштову ящик на ньому можна, запустивши на сервері програму sendmail або аналогічну за призначенням. Сам поштовий сервер може розташовуватися як на території організації , так і в серверній хостинг-провайдера. Програма може бути також запущена на тому ж сервері, який використовується для доведення офіційного сайту до загального відома. Головне, щоб для нього була зроблена DNS-запис. Дайте вказівку системному адміністраторові організації створити на цьому сервері облікові записи для різних її співробітників. Отримані адреси електронної пошти вкажіть на офіційному сайті. Зазначений варіант можна вважати найбільш престижним (адреси будуть розташовуватися на тому ж домені другого рівня, що і сайт), проте, для забезпечення надійного захисту поштових ящик ов від спаму і вірусів системному адміністратору доведеться докласти чимало зусиль.
2
Трохи менш престижний варіант створення електронної поштової ящик а полягає у використанні відповідних послуг провайдера, який забезпечує організацію доступом в інтернет (Не переплутайте його з хостинг-провайдером). Тоді адреси будуть розташовуватися на тому ж домені другого рівня, що і сайт провайдера. Врахуйте, що основним недоліком подібного способу отримання поштових ящик ов є їх малий об'єм. При відсутності своєчасної очистки вони швидко переповнюються, а в разі потрапляння в списки спамерів їх адреси важко змінити на інші.
3
Найменш престижним, але й найбільш зручним способом отримання електронних поштових ящик ов для організації є використання загальнодоступних поштових серверів. Їхні послуги надаються безкоштовно, вони забезпечують досить якісний захист від спаму, а іноді - і від вірусів. Обсяг ящик а, який можна завести на такому сервері, може становити кілька гігабайт. А деякі з таких серверів (наприклад, Gmail) вважаються менш непрестижними в порівнянні з іншими.
4
Незалежно від того, на якому сервері розташований поштовий ящик, важливо забезпечити його безпеку. Встановіть складний пароль, а в якості відповіді на контрольне запитання введіть випадкову послідовність символів. Періодично міняйте пароль.
5
Щоб отримати можливість приймати паперову кореспонденцію, зверніться до найближчого до організації поштове відділення з метою завести абонентський ящик. Отримавши комплект документів, що включає в себе бланк договору, заповніть всі необхідні папери. Вкажіть на сайті поштовий індекс і номер абонентського ящик а. Не забувайте своєчасно вносити за нього плату.
Щоб завести компанію, вам необхідно знайти друзів, з якими з цікавістю спілкуватися зможете не тільки ви самі, але також і вони один з одним повинні мати спільні захоплення, або взагалі, хоч щось, що б їх пов'язувало. Будьте готові взяти ініціативу на себе: організовувати зустрічі і звати друзів на цікаві заходи.
Інструкція
1
Компанія - це кілька людей, які збираються заради спілкування один з одним, але при цьому їх пов'язує також і щось ще, що дозволяє їм не розпастися. Наприклад, всі вони є сусідами, входять в одну і ту ж навчальну групу, цікавляться виходами нових фільмів про термінатора, що завгодно. Якщо ви підходите до створення компанії з цієї точки зору, будьте готові передбачити такий момент, як об'єднуючий фактор для групи людей.
2
Почніть з малого - запросіть кілька знайомих зібратися разом. Можна покликати їх погуляти, сходити на виставку або в кіно. Потім всім піти в кафе, обговорити враження. Якщо вашим знайомим виявиться цікаво разом, то в майбутньому організовуйте подібні вилазки частіше.
3
Люди люблять спілкування і прагнуть до нього, але будьте готові, що ініціативу для зустрічей проявляєте, як правило, ви. Перший час і зовсім - тільки ви. Поки кілька людина не здружилися і не стали міцною компанією, разом збирати їх може виявитися непросто.
4
Запрошуйте тих людей, яким весело, добре один з одним, таких, з якими приємно перебувати вам самим. Але не забувайте час від часу кликати когось ще, так як нові обличчя завжди привносять щось. Не прагніть обмежитися обраним вузьким колом осіб.
5
Влаштовуйте незвичайні вечірки, придумуйте щось, щоб друзям було приємно зібратися у вас, щоб вони сприймали ці зустрічі як щось цікаве, чекали б їх.
6
Не забувайте про такі свята, як дні народження, новий рік. Святкуйте їх разом, якщо не в саму дату свята, яке ваші друзі можуть хотіти провести з кимось ще, то хоча б у найближчі числа.
7
Не обов'язково намагатися створити власну компанію, можна приєднатися до когось, з ким вам цікаво. Якщо вас запросили, і ви хотіли б продовжити спілкування з цими людьми, проявіть ініціативу - самі їх кудись покличте.
8
Будьте доброзичливі, посміхайтеся. Якщо друзі цінують вас, то ви ніколи не залишитеся без компанії. Цікавтеся справами друзів, беріть участь в їх житті, приділяйте їм увагу.