Як відкрити замерзлий багажник.

Автолюбителі північних регіонів Росії не по чутці знайомі з проблемами замерзлих дверей. Але кліматичні умови змінюються, і кошти для розморожування замків автомобілів стають незамінними супутниками всіх водіїв. Способи, застосовувані для відкривання замерзлого багажника , залежать від ступеня його заморозки.
Вам знадобиться
  • - размораживатель;
  • - прикурювач;
  • - ключ від замка;
  • - фен;
  • - сірники або запальничка;
  • - пластикова бутель або кульку;
  • - друг на автомобілі;
  • - шланг.
Інструкція
1
Вставте ключ в замок багажника . Коли відчуваєте, що він доходить до кінця, але не повертається, почніть акуратно його розробляти. Для цього, повертайте його трохи вправо-вліво, ніби розгойдуєте. При цьому постукуйте навколо замку і по ньому пальцями. Не натискайте з силою на ключ - він легко ламається.
2
Потримайте ключ під відкритим вогнем. Для цього підійдуть сірники або запальничка. Коли ключ буде гарячим, вставте його в замок. Тепло від нагрітого металу поширюватиметься по замерзлій личинці, і вона почне потихеньку відморожуватися. Чи не крутіть ключ! Нагрівайте і вставляйте ключ до тих пір, поки не зможете відкрити замок.
3
Купіть в магазині размораживатель для замків автомобілів. Якщо ні в комплектації, придбайте окремо тонку трубочку або спеціальний носик. За допомогою цих коштів, присніте засіб для розморожування в замок. Після цього замок треба розробляти ключем.
4
Скористайтеся феном, якщо поруч є електрична розетка і подовжувач (наприклад, з квартири на першому поверсі). За допомогою гарячого повітря відігрійте замок. Періодично перевіряйте ступінь готовності за допомогою ключа.
5
Прикладіть бутель з теплою водою до замку багажника . Почекайте деякий час. Перевірте ступінь доступності за допомогою ключа. Мінус цього засобу в тому, що якщо на вулиці мороз, то вода буде швидко остуджувати, і її доведеться часто міняти.
6
Якщо поруч є друг з автомобілем (наприклад, сусід, розігріваючий машину), спробуйте відігріти багажник за допомогою вихлопних газів. Для цього надіньте шланг відповідного діаметру на трубу сусідської/дружньої машини. Другий його кінець прикладіть до замерзлому замку. Надіньте робочі рукавички, щоб не обпекти руки, коли будете тримати шланг. Через деякий час перевірте, до якої міри відігрівся замок.
7
У разі примерзання самих дверей багажника , використовуйте дерев'яний або пластиковий важіль. Спробуйте трохи підняти двері і в щілину просунути наявний інструмент. Акуратно, щоб не пошкодити фарбу і не створити вм'ятин, розробляйте двері.
Корисна порада
Щоб уникнути таких випадків корисно мати під рукою засіб від примерзання дверей і размораживатель. Краще запасатися ними заздалегідь.