Як відключити вимкнення екрану. Як відключити авто решіреніе екрану.

Коли комп'ютер певний час не використовується, дисплей може відключитися, щоб не витрачати електроенергію. Відключення екрана - настроюється опція. Користувач може в будь-який час встановити потрібні йому параметри.
Інструкція
1
Викличте компонент «Електроживлення». Зробити це можна кількома способами. Клікніть по будь-якому вільному місцю робочого столу правою кнопкою миші і виберіть у спадному меню пункт «Властивості». Відкрийте вкладку «Заставка» і натисніть на кнопку «Харчування» в групі «Енергозбереження». З'явиться діалогове вікно шуканого компонента.
2
Альтернативний спосіб: через клавішу Windows або кнопку «Пуск» відкрийте «Панель управління». В категорії «Продуктивність і обслуговування» виберіть значок «Електроживлення». У діалоговому вікні перейдіть на вкладку «Схеми управління живленням».
3
В групі «Налаштування схеми [Назва обраної вами схеми]» розгорніть список, що випадає в поле «Відключення дисплея». Перегорніть список до самого кінця і клікніть лівою кнопкою миші по пункту «Ніколи». Натисніть на кнопку «Застосувати», щоб нові налаштування вступили в силу, і закрийте вікно «Властивості: Електроживлення» кнопкою ОК або значком [x] у правому верхньому кутку вікна.
4
За необхідності ви можете зберегти встановлену схему електроживлення, натиснувши на кнопку «Зберегти як». Якщо в майбутньому настройки зіб'ються, ви завжди зможете відновити їх, а не налаштовувати заново кожен параметр.
5
Після цього можете повернутися до налаштувань на вкладці «Заставка» у вікні компонента «Екран» (спосіб його виклику був описаний в першому кроці). Якщо ви не хочете, щоб на дисплеї з'являлася заставка після певного часу бездіяльності комп'ютера, тобто завжди відображався робочий стіл, за допомогою списку, що випадає встановіть в групі «Заставка» значення «(Нет)».
6
В даному режимі немає необхідності встановлювати додаткові параметри для інтервалу часу, тому просто збережіть нові налаштування кнопкою «Застосувати» і закрийте вікно «Властивості: Екран».