Як затемнити краю фотографії. Як затемнити картинку по краях.

Ефект затемнення країв фотографії зараз дуже популярний - це виглядає ефектно і дуже добре підходить для створення різних стилів фотографії , наприклад, для створення фото під старовину.
Інструкція
1
Спочатку відкрийте в програмі фотографію, яку ви хотіли б змінити. Для цього у верхньому меню програми виберіть «File» - «Open». Після цього виберіть файл з потрібною вам фотографією і натисніть "Відкрити".
2
Тепер приступайте до роботи безпосередньо з фотографією. Щоб затемнити краю, створіть новий шар («Layer» - «New layer»). Залийте шар чорним кольором за допомогою інструменту «Paint Bucket Tool» (відро з фарбою на панелі інструментів). Ви також можете залити фон і іншим кольором залежно від того, який колір затемнення ви хочете отримати. Для створення ефекту старовинного фото, наприклад, використовувати краще теплі відтінки темно-коричневого кольору.
3
Тепер потрібно вибрати ну область фотографії , яка залишиться світлою. Виберіть інструмент «Rectangular Marquee Tool» (квадратик на панелі інструментів). На верхній панелі інструментів задайте для нього значення 50 px. (В тому випадку, якщо ваше зображення велике, задайте більш високе значення для цього параметра). Намалюйте на чорному шарі прямокутник. В прямокутник повинна бути включена та частина зображення, яка не буде затемненій.
4
Зараз просто натисніть Delete. Ваше затемнення готово. Ви можете також зробити його більш насиченим або навпаки. Для цього порухайте важіль «Opacity» шару.
5
Тепер об'єднаєте два шари зображення в один. Це можна зробити поєднанням клавіш Ctrl + E (переконайтеся, що у вас включена латинська розкладка клавіатури) або командою меню "Layer" - "Merge down".
6
Збережіть своє зображення. Для цього зайдіть в «File» - «Save as ...». Виберіть папку, в яку хочете зберегти зображення. Слідкуйте, щоб картинка була збережена в форматі jpg. Дайте зображенню назву і натисніть «Зберегти».