Як відключити службу індексування.

Служба індексування створює базу даних для прискорення пошуку файлів на диску або тексту всередині файлу. Але індексування викликає велике навантаження на ресурси системи. Для збільшення швидкодії системи дану службу можна відключити.
Вам знадобиться
  • доступ до комп'ютера з правами адміністратора
Інструкція
1
Якщо ваша операційна система Windows XP, виконайте наступні кроки для відключення служби індексування . Якщо ж у вас Windows 7, перейдіть до кроку 5.
2
Для відключення служби індексування натисніть кнопку «Пуск», виберіть пункт «Панель управління». Потім виберіть «Адміністрування» і в меню пункт «Служби».
3
Ви можете запустити «Служби» іншим способом. Натисніть «Пуск», потім «Виконати». У вікні, наберіть команду services.msc і натисніть клавішу Enter.
4
Відкриється вікно з системними службами. У списку необхідно знайти службу індексування . Натисніть за назвою служби два рази лівою кнопкою миші. У вікні, натисніть кнопку «Стоп», щоб зупинити виконання служби. Виберіть тип запуску «Відключено» і натисніть кнопку «Застосувати», щоб служба не запустилася після перезавантаження системи.
5
Якщо ваша операційна система Windows 7, порядок дій буде трохи відрізнятися. Натисніть кнопку «Пуск» і в текстовому полі «Знайти» наберіть слово «служби». З'явиться контекстне меню, в якому необхідно натиснути на слово «служби» правою кнопкою миші. У меню, виберіть пункт «Запуск від імені адміністратора». Якщо з'явиться запит пароля, введіть його.
6
Відкриється вікно системних служб. У списку знайдіть службу Windows Search. Двічі натисніть лівою кнопкою миші по знайденої рядку, щоб відкрилися властивості служби.
7
У вікні у вкладці «Загальні» натисніть кнопку «Зупинити». У списку «Тип запуску» виберіть «Вручну» або «Відключено», це запобіжить автоматичний запуск служби при старті системи.
8
Відкрийте «Мій комп'ютер», почергово виділіть кожен локальний і знімний диск і зайдіть у властивості диска. На вкладці «Загальні» приберіть галку навпроти пункту «Дозволити індексувати вміст файлів на цьому диску на додаток до властивостей файлу». Натисніть кнопку Ок.
9
У вікні «Підтвердження зміни атрибутів» виберіть пункт «До диску *: (вибраний вами диск) і до всіх вкладених папок і файлів». Натисніть кнопку Ок. Останні два кроки необхідно виконати для кожного локального і знімного диска.
Зверніть увагу
У разі необхідності службу індексування можна знову запустити.
Корисна порада
Якщо ви часто шукаєте файли в одних і тих же місцях, наприклад, у вас великий архів зображень, то вам не варто відключати службу індексування. Або вивчіть, як залишити її включеною тільки для цього розділу.
Відключення індексації не відноситься до рекомендованих Microsoft операціями. Водночас, заборона індексування не є забороненим дією. Брак оперативної пам'яті може змусити користувача вдатися до відключення індексування сторінок. При цьому служба пошуку, звичайно, втратить у швидкості, але збереже функціональність.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» і в рядку пошуку надрукуйте команду «служби» без лапок.
2
Викличте випадає сервісне меню правим кліком миші на рядок «Служби» і виберіть розділ «Запуск від імені адміністратора».
3
Введіть пароль у відповідне поле запиту.
4
Виберіть Windows Search в прокручуємо списку вікна «Служби».
5
Перейдіть в «Властивості» в контекстному меню «Дія». Для цього використовуйте правий клік миші (або подвійний клік) по полю Windows Search для виклику меню.
6
Виберіть «Вручну» в спадному меню розділу «Тип запуску» у вкладці «Загальні» відкрився вікна «Властивості».
7
Натисніть кнопку «Зупинити» в блоці «Стан».
8
Підтвердіть свій вибір натисканням кнопки OK і закрийте меню «Служби».
9
Поверніться в меню «Пуск» і перейдіть в розділ «Мій комп'ютер».
10
Виберіть локальний диск С: \.
11
Викличте сервісне меню правим кліком миші по рядку «Локальний диск С: \" і перейдіть в "Властивості".
12
Зніміть прапорець з поля «Дозволити індексувати вміст файлів на цьому диску на додаток до властивостей файлу» на вкладці «Загальні» у вікні «Властивості».
13
Підтвердіть свій вибір натисканням кнопки OK.
14
Підніміть прапорець в полі «До диску С: \ і до всіх вкладених папок і файлів» у новому вікні «Підтвердження зміни атрибутів» і натисніть кнопку OK.
15
Переконайтеся, що робота служб «Застосування атрибутів» і «Обробка» завершені. Про це вас проінформують відповідні діалогові вікна служб.
16
Повторіть всі вищеописані операції з кожним локальним і знімним диском комп'ютера по черзі. Процес відключення індексування завершений. Рекомендується перезавантаження операційної системи комп'ютера.
Зверніть увагу
Відключення індексування значно збільшує термін експлуатації знімних USB-дисків.
Корисна порада
При недостатньому обсязі оперативної пам'яті можлива зміна параметрів індексаціі.Отключеніе індекірованія не є незворотнім і може бути відновлено за бажанням користувача.