Як відкрити веб-оглядач.

Веб- оглядач - програма, призначена для перегляду інтернет-сайтів. Різні розробники пропонують різні версії програмного забезпечення. Але який браузер встановити, вирішувати тільки користувачеві.
Інструкція
1
Щоб відкрити будь веб- оглядач, необхідно щоб він був встановлений на комп'ютері. Разом з операційною системою Windows за замовчуванням інсталюється оглядач Internet Explorer. Для його запуску створюється ярлик на робочому столі, який також дублюється в меню «Пуск». Те ж саме відбувається, якщо ви встановлюєте на ПК будь-який інший оглядач (Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera і так далі). Для того щоб відкрити браузер, просто клікніть по його значку лівою кнопкою миші в одному з позначених місць, не забувши попередньо підключитися до мережі інтернет.
2
Якщо ви випадково видалили ярлики для запуску оглядача, поверніть їх. Щоб відправити ярлик на робочий стіл, знайдіть на диску з системою папку Program Files і підпапку з назвою вашого браузера. Виберіть значок із розширенням .exe (IE.exe, firefox.exe, opera.exe і так далі). Клікніть по ньому правою кнопкою миші і виберіть у спадному меню команду «Відправити». В підменю клацніть по пункту «Робочий стіл (створити ярлик)».
3
Для того щоб розмістити іконку оглядача на панелі швидкого запуску, в директорії зі встановленою програмою підведіть курсор до значка свого браузера, натисніть ліву кнопку миші і, утримуючи її натиснутою, перетягніть значок на панель задач правіше кнопки «Пуск». Відпустіть кнопку миші. Якщо у вас не вийшло додати значок в область швидкого запуску, клікніть правою кнопкою миші по панелі задач, розгорніть меню «Панелі інструментів» і переконайтеся, що в підміню встановлений маркер напроти пункту «Швидкий запуск».
4
Щоб відкрити браузер з меню «Пуск» ви можете або розгорнути всі програми і знайти папку з назвою оглядача, або налаштувати відображення значка браузера в режимі минимизированного меню. Клікніть правою кнопкою миші по панелі задач і виберіть в контекстному меню пункт «Властивості». У діалоговому вікні перейдіть на вкладку «Меню« Пуск ». Натисніть на кнопку «Налаштувати» навпроти поля «Меню« Пуск ».
5
Відкриється ще одне діалогове вікно, переконайтеся, що ви перебуваєте на вкладці «Загальні». Встановіть в групі «Відображати в меню« Пуск »маркер навпроти поля« Інтернет ». За допомогою списку оберіть той веб- оглядач, яким ви будете користуватися (якщо на комп'ютері їх встановлено декілька). Натисніть на кнопку ОК, вікно налаштувань закриється автоматично. У вікні властивостей збережіть нові параметри кнопкою «Застосувати» або ОК.