Як відкрити продуктову точку.

Торгівля продуктами харчування - одна з найбільш затребуваних сфер діяльності. Фінансові витрати і фактор ризику мінімальні, а досвід можна отримати безцінний.
Інструкція
1
Підійдіть до адміністратора ринку і поцікавтеся, чи є вільне місце, яке можна орендувати під продуктову точку . Якщо є, попросіть його показати. Стривайте трохи на цьому місці і постарайтеся оцінити напрямок купівельного потоку. Дізнайтеся вартість оренди. Якщо все влаштує, повідомте адміністратору, що відправляєтеся оформляти документи і скоро повернетеся.
2
У місцевому відділенні податкової інспекції зверніться до консультанта і запитайте, які документи необхідно зібрати і надати, щоб отримати дозвіл на торгівлю в якості індивідуального підприємця. Вам все роз'яснять. Виконайте в точності поради та рекомендації консультанта. Якщо все зробите правильно, у вас не буде неприємностей з боку перевіряючих та контролюючих служб.
3
Підбирайте асортимент товару з урахуванням специфіки місця, яке вам дісталося, і даного ринку взагалі. Майте на увазі, що отоварюються в продуктових точках на ринку переважно люди, які мають середній рівень доходу.
4
спантеличте пошуками надійних постачальників. Поцікавтеся про них у торговців-сусідів - тих, хто давно займається продажем продовольства на ринку. Можливо, вони люб'язно поділяться інформацією про оптові базах або складах, де закуповуються самі. А можливо, доведеться обдзвонити і об'їхати не пару-трійку баз, а багато більше, щоб зупинити вибір на сумлінному, на ваш погляд, оптовики. Якість товару - запорука майбутніх доходів і успіху бізнесу в цілому.
5
Порахуйте стартовий капітал і зіставте з сумою, в яку увійдуть витрати на оформлення необхідних документів; орендна плата за торгове місце; закупівля у оптовиків першої партії продуктів; обладнання робочого місця з урахуванням придбання торгівельного обладнання та холодильних установок, якщо це необхідно і якщо їх не надає адміністрація ринку; непередбачені витрати. Сюди необхідно включити можливе псування продуктів, їх утрясання-усушку, уцінку і т.д. Якщо сума витрат за вашими розрахунками перевищила наявну суму, спробуйте урізати партію продуктів або беріть кредит.
6
Надайте адміністратору готовий пакет дозвільних документів. Оплатіть оренду. Оформіть договори з постачальниками. На торговельному місці встановіть обладнання та розкладіть продукти так, щоб весь асортимент і цінники були добре видні покупцям. Додайте особі привітне вираз і починайте торгувати.