Як накреслити таблицю. Як креслити таблиці в комп'ютері.

В текстовому редакторі Microsoft Office Word таблиця складається з рядків і стовпців, які містять текст, цифри або малюнки. Вони використовуються для загального впорядкування та подання всіх даних. Також вони дозволяють вибудувати все числа в стовпці і відсортувати їх. Створення таблиці в текстовому редакторі є не найскладнішою операцією. Прочитання цієї статті значно полегшить створення таблиці.
Вам знадобиться
  • Текстовий редактор MS Word.
Інструкція
1
Створення будь-якої таблиці в MS Word можна виконувати таким чином: - намалювати; - вставити; - створити нову таблицю використовуючи існуючі дані.
2
Створити (намалювати) таблицю в MS Word. Для того щоб створити таблицю в MS Word, яка включає в себе складний заголовок, варто скористатися пунктом «Намалювати таблицю » в меню «Таблиця». Після появи невеликої панелі інструментів «Таблиці і кордони», можна створити таблицю , а потім виконати її редагування або форматування.
3
Вставка таблиці в MS Word. Для того щоб створити стандартну таблицю в MS Word, необхідно натиснути меню «Таблиця» - «Вставити» - «Таблиця». У діалоговому вікні «Вставка таблиці» можна задати розміри таблиці (кількість рядків і стовпців). Також ви можете включити опцію «Автоподбор ширини стовпців» і «Автоформатирование».
4
Створення нової таблиці на основі раніше введених даних. Цим способом ви переводите існуючий в документі текст в таблицю . Варто відзначити, що для правильності відображення майбутньої таблиці, необхідно вказати початок кожного шпальти. Це заощадить вам багато часу.
5
Для того щоб ввести текст в комірку таблиці, необхідно натиснути на комірку, а потім ввести текст. Також можна скористатися буфером обміну, вставити будь-які дані з буфера обміну. Текст, який не поміститься в рядку, буде перенесений на інший рядок, що збільшить загальну висоту рядка.