Як знайти здоров'я і довголіття.

Багато вчених (наприклад, академік І.П. Павлов) в різні часи висловлювали думку про те, що людський організм і закладені в нього ресурси дозволяють жити до 100 років і довше. Але людина своїм безвідповідальним ставленням до власного здоров'я невблаганно скорочує цей термін. Хоча секрети довголіття загальновідомі і нескладні у виконанні практично для кожного, хто хоче жити довго і щасливо.
Вам знадобиться
  • - правильний раціон харчування;
  • - оптимістичний настрой;
  • - фізична активність;
  • - любов і секс;
  • - усвідомлена мета в житті.
Інструкція
1
Харчуйтеся таким чином, щоб розвантажувати свої клітини, дотримуйте міру - не дуже багато і не занадто мало. При зайвій вазі зменшуйте звичний обсяг споживаної їжі на третину. Враховуйте свої індивідуальні та вікові особливості при складанні раціону. В тридцятирічному віці регулярно включайте в меню горіхи і печінку, і перші зморшки проявляться набагато пізніше. Після сорока років організму необхідний бета-каротин, у великій кількості знаходиться в моркві. Людям за п'ятдесят необхідний кальцій, так як він корисний для кісток, і магній, необхідний для серця. Тому їжте більше молочних продуктів і твердих сирів, пийте зелений чай.
2
Для збереження здоров'я важливим є і правильна організація свого робочого місця. Щоб уникнути остеохондрозу, стежте за своєю поставою, не проводьте за комп'ютером більше п'яти-шести годин на день.
3
Не забувайте, що секс - джерело молодості. Лікарі вважають, що люди, які регулярно займаються сексом, виглядають на 15 років молодше, так як при заняттях любов'ю в людському організмі відбувається вироблення ендорфінів - "гормонів щастя". До того ж часті заняття сексом укріплюють імунну систему, проте не слід забувати про заходи безпеки. Найкраще при цьому мати одного постійного партнера.
4
Жити довго допомагає усвідомлена мета в житті. Відомо, що природі потрібна людина діючий, а не пасивно пливе за течією. Тому не дозволяйте собою маніпулювати. Ті, у кого висока самооцінка, набагато рідше страждають від стресу і менш схильні різного роду інфекцій.
5
Пам'ятайте, що життя - це рух. Активно займайтеся спортом, навіть вісім хвилин щоденних занять фізкультурою значно подовжують життя. Піша ходьба зміцнює серцево-судинну систему. Під час фізичної активності вивільняються гормони росту, виробництво яких знижується після 30 років. Займайтеся бігом, фітнесом, танцями. Під час відпочинку ведіть активний спосіб життя - дайвінг, гірські лижі, плавання.
6
Слідкуйте за своїм емоційним станом. Частіше смійтеся, жартуєте, намагайтеся позитивно дивитися на життя. Оптимісти живуть довше і якісніше песимістів, це доведено численними дослідженнями.