Як відкрити ftp-вузол.

Переважна більшість користувачів працюють в інтернеті по протоколу HTTP, використовуючи той чи інший браузер. Однак багато ресурси надають і доступ по FTP, що буває дуже зручно. Знання того, як користуватися цим протоколом, дозволить більш ефективно використовувати ресурси мережі.
Інструкція
1
Багато серверів надають можливість користуватися FTP через звичайний браузер. Тим не менш, для зручного використання FTP-ресурсів краще встановити FTP-клієнт. Наприклад, ви можете завантажити в мережі дуже зручну програму CuteFTP або скористатися відомим менеджером програм Total Commander, в ньому теж є FTP-клієнт. Програму CuteFTP ви можете завантажити з офіційного сайту розробника: http://www.globalscape.com/downloads/cuteftppro.aspx.
2
Скачайте і встановіть CuteFTP. Так як ви користуєтеся триальной версією, при запуску вас попросять ввести ключ (його можна знайти в мережі). Введіть його або натисніть кнопку ExcelПродолжіть ». Відкриється вікно майстра установки з'єднання. Поставте галочку на рядку Do not show this warning again і натисніть «Далі».
3
У новому віконці введіть у верхнє поле адресу ftp-вузла, з яким ви хочете з'єднатися. Наприклад, введіть цю адресу: ftp://62.152.55.238 - ви зможете скачати з нього один з дистрибутивів Linux (ALTLinux). У нижньому полі дайте вузлу будь-яку назву. Натисніть «Далі». У черговому віконці виберіть спосіб входу - «Анонімний». Саме він використовується для входу на більшість ftp-серверів. Ім'я користувача і пароль в цьому випадку ставити не треба. Натисніть «Далі», відбудеться підключення до ftp-серверу.
4
При перегляді даних на ftp-сервері ви будете працювати з такими ж каталогами, як на вашому комп'ютері, тобто із звичайними папками. Після підключення до зазначеного вище вузлу відкрийте директорію pub, потім distributions - ALTLinux. Виберіть останній дистрибутив - 5.1. Потім - iso: саме тут зберігається образ для запису установочного диска. Ви побачите архівний файл, який зможете скачати, просто перетягнувши мишкою в ліве вікно програми, в будь-яку з ваших папок.
5
При роботі з Total Commander для підключення до потрібного вузла виберіть у меню: FTP - Нове ftp-з'єднання. Введіть адресу та натисніть ОК. У лівому вікні програми будуть показані папки вашого комп'ютера, в правому - директорії сервера.