Як відкрити торгову фірму.

Торгівля - досить популярний вид підприємницької діяльності. Якщо і ви вирішили відкрити торгову фірму , то матеріалів та порад з цього питання знайдеться багато. Незалежно від того, чим ви будете торгувати, вам доведеться почати деякі стандартні дії.
Інструкція
1
Визначтеся з видом організаційної діяльності своєї торгової фірми - будете ви працювати як приватний підприємець або організуєте товариство з обмеженою відповідальністю. Залежно від планованих оборотів виберіть систему оподаткування та обліку. Якщо обороти компанії пака невисокі, вам краще скористатися спрощеною формою ведення бухгалтерського обліку та складання звітності.
2
Якщо ви вирішили працювати на ринку як приватний підприємець, оформлення документів та реєстрація займе близько 7-10 днів. У разі реєстрації юридичної особи паперова тяганина може тривати і місяць. Не забудьте отримати ліцензію на той вид торговельної діяльності, яким займатиметься ваша фірма.
3
Вивчіть той район, в якому ви хочете відкрити своє підприємство, для початку готове приміщення краще взяти в оренду. Зверніться в агентство з нерухомості. Якщо ви скористаєтеся послугами консалтингової фірми, вам не тільки допоможуть пообобрать відповідне приміщення, а й проведуть маркетинговий аналіз з урахуванням місця його розташування.
4
Залежно від виду товару, вам необхідно врахувати фактор сезонності. Так, якщо продажі в продуктовому магазині практично не залежать від пори року, то для магазину будматеріалів цей фактор - визначальний. До найбільш сприятливому для вас сезону і пріурочьте відкриття магазину, щоб мати можливість окупити витрати або їх частину вже в перші місяці продажів.
5
Коли ви хочете заощадити на оснащенні торговим обладнанням, купите те, яке вже було в експлуатації. Воно обійдеться майже в два рази дешевше, ніж нове, але по функціональності йому поступатися не буде. Не забудьте придбати надійний, простий в обігу, хорошої якості касовий апарат. Домовтеся з його обслуговуванням і зареєструйте його.
6
Підберіть персонал магазину, комерційного директора, менеджера з продажу. Якщо ви самі будете доставляти товар, вам буде потрібно і водій з машиною. Знайдіть постачальників продукції, укладіть з ними договору.
7
Отримайте дозвіл на роботу в СЕН та Держпожнагляду, отримаєте відповідні сертифікати. Проведіть рекламну компанію і починайте працювати з покупцями.
Багато в даний час думають про відкриття малого торгового бізнесу. Власний магазин для продажу цікавих і милих серцю речей може стати дійсно ідеальним планом. Що ж необхідно для успішного відкриття даного підприємства?
Інструкція
1
Вивчіть основи торгового справи, дізнайтеся, що вам знадобиться для управління бізнесом. Придивіться до ваших потенційним конкурентам і спробуйте проаналізувати їх методику ведення бізнесу. Якщо це можливо, почніть працювати під керівництвом одного з них, щоб отримати чітке уявлення про галузь, яка вас цікавить. Роблячи таким чином, ви зможете чітко визначити власну стратегію.
2
Складіть список можливих продуктів або послуг, які ви бажаєте виставити на продаж. Для успішного ведення бізнесу потрібно вибрати продукт, що цікавить особисто вас, в якому ви розбираєтеся, щоб справлятися з різними ситуаціями, які можуть очікувати вас надалі. Краще починати з одного найменування і розширювати бізнес тільки після отримання прибутку.
3
Напишіть бізнес-план. Включіть в нього особисте дослідження стану торговельної індустрії вашої області та особливості конкурентів. Крім того, включите сюди маркетинговий план з довідковою інформацією про вас і ваших партнерів, фінансових проектах і контрактах. Ви можете отримати фінансування в місцевих банках та кредитних установах, ознайомивши їх з вашим бізнес-планом.
4
Створіть список провідних постачальників обраної продукції та оцініть їх згідно таймингам доставки, якості, вартості, бренду та досвіду. Виберіть кілька кращих дистриб'юторів і зв'яжіться з ними для укладення угоди.
5
Зберіть імена та контактну інформацію потенційних клієнтів, які будуть готові купити ваш продукт. Розробіть підхід до кожного з них і дізнайтеся їх очікування. Таким чином ви зможете скоригувати майбутні поставки і впорядкувати клієнтську базу.
6
Зареєструйте ваш бізнес. Подайте заявку до місцевих органів самоврядування на отримання необхідних ліцензій та дозволів для продажу обраних продуктів. Вам потрібно буде зареєструвати бізнес і пройти оформлення в якості юридичної особи, щоб мати можливість наймати співробітників. Після відкриття бізнесу приступите до розміщення реклами в різних виданнях для залучення цільової аудиторії.