Як підібрати зачіску до кольору волосся. Яка стрижка красиво під чорний колір волом.

Кожен колір волосся має власну унікальну красу, і достоїнства вашого відтінку волосся може істотно підкреслити підходяща зачіска. Ні для кого не секрет, що зачіски, більше підходящі для темних волосся , не завжди підходять до світлих волосся ам, і невдалий вибір зачіски може звести нанівець всі ваші старання по створенню оригінального образу і привабливого стилю. У цій статті ми розповімо про декілька типах зачісок, які підкреслюють переваги квітів і є самими підходящими для власниць світлого, темних і рудих волосся .
Інструкція
1
Якщо ви - володарка світлих волосся , інакше кажучи, блондинка - вам потрібно враховувати у виборі зачіски тип стрижки. Зокрема, для світлих волосся найбільше підходить коротка або середня довжина стрижок, особливо, якщо волосся и були прояснені хімічним шляхом. Такі стрижки підтримують обсяг зачіски.
2
До світлих волосся ам прекрасно підходять локони, зачіски з недбалою кошлатістю, стрижки типу «боб» і дрібні кучері. Створювати гарні зачіски вам допоможуть різноманітні стайлінг, засоби для укладок, пінки і муси. Не перестарайтеся, використовуючи їх, так як зачіска блондинки повинна бути максимально природною. Занадто складна і незвична зачіска, і занадто велика кількість засобів для укладки можуть спровокувати ефект ненатуральності.
3
Якщо світло волосся Перші дівчата нагадують про легкості і легкості, то брюнетки завжди загадкові, привабливі і екстравагантні. Темні волосся и дозволяють створити самі незвичайні образи, і вони добре виглядають як зі світлою, так і зі смаглявою шкірою.
4
Для довго волосся их брюнеток добре підійдуть зачіски з темними великими локонами, а також з дрібними кучериками, на зразок африканських. Загадковий і привабливий образ створять гладкі і прямі чорні волосся и, підкріплені елегантним макіяжем, що виділяють очі і губи. Така зачіска підійде і для вечірнього плаття, і для ділового костюма.
5
З чорними волосся ами можна не боятися експериментувати - найсміливіші стрижки та зачіски на брюнетках будуть виглядати виграшно. Класичне каре, асиметричні краю стрижки, рвана і косий чубчик - все це підійде до чорних волосся ам. Також брюнеткам, які мають правильний овал обличчя, дуже йдуть короткі стрижки з чіткими геометричними формами.
6
Рудо волосся Перші дівчата завжди вважалися символом сонячного і життєрадісного настрою - руді волосся и привертають увагу і притягують здивовані погляди. Акуратні і м'які лінії укладки так само підходять власницям вогненних волосся , як і розпатлані розпущене кучері. Ключовий момент, який потрібно запам'ятати рудо волосся им дівчатам для своїх зачісок - це природність.
7
Така ж природність стає актуальною і для шатенок - власниць найбільш універсального і спокійного відтінку волосся . Шатенки можуть добре підкреслити блиск своїх волосся та їх густий красивий колір за допомогою об'ємної каскадної стрижки.
8
Підбирайте до кольором своїх волосся відповідний макіяж, а також не перестарайтеся з яскравим одягом - колір одягу не повинен затьмарювати колір волосся , а повинен лише підкреслювати і прикрашати вашу зачіску , вигідно демонструючи всі достоїнства вашого кольору волосся .